پاك ترین احساس من تو هستی بهترین هایم رابه تو می بخشم بدون توقع بدون چشمداشت
درباره وبلاگ


من طیبه هستم
صبورانه در انتظار زمان بمان. هرچیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب كند، درختان، خارج از فصل خود میوه نمی دهند.
می تونم بگم بهترین سال زندگیم بود سال90. سالی كه با تحمل اضطرابهای شدید ،سالی كه بهترین سال زندگیم شد و بالاخره خداوند هدیه ازدواج من و بابای نیكان رو داد. فكر می كنید چی بود؟
بله خب نیكان ریزه بود .ما خیلی مطمئن نبودیم اما دكترها یكسره مارو امیدوار می كردند كه این بار ما بچه دار می شیم.اولش تشخیص داده بودند دختره ولی بعد پسر به دنیا اومد .12 آبان ماه 1390 كاكل زری ما كه هفت ماهه بود در تهران به دنیای ما اومد.با چشمهایی درشت،جستجوگر و دهانی باز تا آخر.بهت گفتم خوش اومدی عزیزم قدم بذار توی دلم نه روی چشمم .تموم روزهای خوب من از اون روز شروع شد.
لذت بخشه دیدن بالندگی تو درست مثل ثبت جای پای خودمان در عمقی از برف.بچه نیستی كه گلی غنچه ای.top baby .خوش گریه و با كلاس.نوید لحظاتی خوش .رنگین كمان حتی نه زیباتر و حتی باشكوه تر از رنگین كمان.دل ویران و خسته مان را آباد می كنه عشق این طفل نازنین.دلم جایگاه مهر این پادشه خوبان.ژاله صبحگاهه.چطور قربون صدقه ش نروم آخه.نمی تونم. باید بگم كه خیلی دوستش دارم.خیلی .هرچقدر خسته باشم و گرسنه و تشنه اولین اولویتم نیكانه .منـتت رو هم دارم عزیزم.

هله نومید مباش
چو تورا یار براند
كه نه فردات بخواند
در اگر بر تو ببندد
برو و صبر كن آنجا
كه پس از صبر تو را
او به سر سور نشاند
و اگر بر تو ببندد
همه ره ها و گذر ها
ره دیگر بگشاید
كه كس آن را نداند
ره دیگر بگشاید

خداوندا من از جایگاه خویش در این جهان خرسندم تو هم از من خرسند باش حتی اگر من زیاد هم سپاسگزار نبوده باشم . ضیافتی ست حضور تو در زندگانیم.با فكر حضور تو شادم و در ضیافت شاهانه ات غرقم.خدایا همه چیز گذارست فقط وجود تست كه نامیراست .هر افتادنی كه از سوی تو باشد برخاستنش حتمی ست .من به این حقیقت ایمان دارم كه تو دستم را گرفته ای و من اینك ایستاده ام كه نه...به سوی تو در حركتم.خدایا این اندك نیایش قلبی را ازمن بپذیر. تو در دور دست ها نیستی این منم كه گاها از تو فاصله می گیرم و دور می شوم اما بدان محبوب ترین محبوب قلب شكسته ام تویی.هنوز بغض می كنم،هنوز می گریم،هنوز می خندم،هنوز گاهی دلتنگ می شوم همه اینها نشانه حضور توست ای یگانه زیبا.


دنیــا فقط از بهــر ِ نیکان پای برجا شد

از بهر ِ نیکان جمله هستی نیز برپا شد


مدیر وبلاگ : طیبه ، تی تی
نویسندگان
دوشنبه 8 مهر 1398 :: نویسنده : طیبه ، تی تی

نیکانم این روزها زندگیم را در لبخندها و خوشحالی تو می گذرانم که بسیار مشتاق از خواب بیدار می شوی ، با انگیزه و شوق رفتن به مدرسه و بودن در جمع دوستانت

این روزها زندگیم بسیار شیرین تر شده ،صدای شادی کودکم مرا شاد می کند

یک روز مراسم زیارت عاشورا دارند در مدرسه،روز دیگر مسابقه ی مداحی و  باقی روزها هم به عشق روزهایی که زنگ ورزش و فوتبال دارند به او خوش می گذرد

این روزهای نسبتا پاییزی صدای شاد ِ قلب ِ من ،درختان کوچه را هم عاشق می کند.نیکان کلاس دومی دیکته ی شبش را خیلی سریع تر و آسان تر از نیکان کلاس اولی می نویسد  و البته هنوز، هر روز قول می دهد از فردا سریع تر غذایش را میل کند اما سر ِ قول ِ خود نمی ماند پسرک ِ وروجک ِ من

نیکان جان تو خودت نمی دانی که چقدر دوست داشتن ِ تو لذت بخش است،چقدر داشتنت معجزه ی هر لحظه ی زندگی من و باباست.همیشه سالم باش دلبندم

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 10 مهر 1398 07:57 ق.ظ
آفرین به آقا نیکان که دیکته هاش رو زود مینویسه. غذا خوردنش هم درست میشه عزیزم.غذا رو بزار جلوش بهش تایم بده اگه خورد خورد نخورد جمش کن.

انشالله همیشه سلامت باشه نیکان جون

راستی خودت چطوری عزیزم. بهتری؟
طیبه ، تی تی ممنونم عزیزم
روشی که برای غذاخوردنش گفتی رو پزشک ها هم میگن اما من هنوز موفق نشدم این کار رو بکنم.گشنه می مونه
منم خوبم .فعلا عالیم.مرسی .ایشالا شما هم خوبید
دوشنبه 8 مهر 1398 02:42 ب.ظ
ماشالله
خدا حفظ کنه گل پسرمون رو
طیبه ، تی تی هزار ماشالا به خودت و گل پسرت


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

دانلود آهنگ
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic