پاك ترین احساس من تو هستی بهترین هایم رابه تو می بخشم بدون توقع بدون چشمداشت
درباره وبلاگ


من طیبه هستم
صبورانه در انتظار زمان بمان. هرچیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب كند، درختان، خارج از فصل خود میوه نمی دهند.
می تونم بگم بهترین سال زندگیم بود سال90. سالی كه با تحمل اضطرابهای شدید ،سالی كه بهترین سال زندگیم شد و بالاخره خداوند هدیه ازدواج من و بابای نیكان رو داد. فكر می كنید چی بود؟
بله خب نیكان ریزه بود .ما خیلی مطمئن نبودیم اما دكترها یكسره مارو امیدوار می كردند كه این بار ما بچه دار می شیم.اولش تشخیص داده بودند دختره ولی بعد پسر به دنیا اومد .12 آبان ماه 1390 كاكل زری ما كه هفت ماهه بود در تهران به دنیای ما اومد.با چشمهایی درشت،جستجوگر و دهانی باز تا آخر.بهت گفتم خوش اومدی عزیزم قدم بذار توی دلم نه روی چشمم .تموم روزهای خوب من از اون روز شروع شد.
لذت بخشه دیدن بالندگی تو درست مثل ثبت جای پای خودمان در عمقی از برف.بچه نیستی كه گلی غنچه ای.top baby .خوش گریه و با كلاس.نوید لحظاتی خوش .رنگین كمان حتی نه زیباتر و حتی باشكوه تر از رنگین كمان.دل ویران و خسته مان را آباد می كنه عشق این طفل نازنین.دلم جایگاه مهر این پادشه خوبان.ژاله صبحگاهه.چطور قربون صدقه ش نروم آخه.نمی تونم. باید بگم كه خیلی دوستش دارم.خیلی .هرچقدر خسته باشم و گرسنه و تشنه اولین اولویتم نیكانه .منـتت رو هم دارم عزیزم.

هله نومید مباش
چو تورا یار براند
كه نه فردات بخواند
در اگر بر تو ببندد
برو و صبر كن آنجا
كه پس از صبر تو را
او به سر سور نشاند
و اگر بر تو ببندد
همه ره ها و گذر ها
ره دیگر بگشاید
كه كس آن را نداند
ره دیگر بگشاید

خداوندا من از جایگاه خویش در این جهان خرسندم تو هم از من خرسند باش حتی اگر من زیاد هم سپاسگزار نبوده باشم . ضیافتی ست حضور تو در زندگانیم.با فكر حضور تو شادم و در ضیافت شاهانه ات غرقم.خدایا همه چیز گذارست فقط وجود تست كه نامیراست .هر افتادنی كه از سوی تو باشد برخاستنش حتمی ست .من به این حقیقت ایمان دارم كه تو دستم را گرفته ای و من اینك ایستاده ام كه نه...به سوی تو در حركتم.خدایا این اندك نیایش قلبی را ازمن بپذیر. تو در دور دست ها نیستی این منم كه گاها از تو فاصله می گیرم و دور می شوم اما بدان محبوب ترین محبوب قلب شكسته ام تویی.هنوز بغض می كنم،هنوز می گریم،هنوز می خندم،هنوز گاهی دلتنگ می شوم همه اینها نشانه حضور توست ای یگانه زیبا.


دنیــا فقط از بهــر ِ نیکان پای برجا شد

از بهر ِ نیکان جمله هستی نیز برپا شد


مدیر وبلاگ : طیبه ، تی تی
نویسندگان
دوشنبه 1 مهر 1398 :: نویسنده : طیبه ، تی تی


نیکان  کلاس دومی قشنگ ترینم

از وقتی که مِهرم به مِهر تو گره خورده پاییز برایم زیباتر و جذاب تر از بهاری است و از خدا می خواهم خودش نگاهبان و یار تو باشد نازنین نیکانِ من.


اولین روز از زرد و سرخ و ارغوانی و نارنجی مبارك.هوای دلتون بهاری  و پای ریزتون خجسته

 

من با پاییز نسبت دارم با عشق .بازرد با سرخ،ارغوانی.بهار من در پاییز آغاز میشه و تقویم من نه از فروردین بلكه از پاییز و جادوی زرد و نارنجی شروع می كنه به ورق خوردن.آرزو می كنم با ریختن برگهای زرد هرآنچه اندوهه ،هرآنچه غم هرآنچه ترس از وجودتون بریزه و دور بشه.من اما خودم پاییز كه میشه و حال و هوای پاییز ،احساس می كنم مثل برگهای پاییزی دل نازك تر میشم.كم كم خش خش برگها رو خواهیم شنید و این یعنی پاییز اومد تا منو از خودم بگیره.پاییز فصل احساسات غریب مونده ست.پس ای آسمان سخاوت كن و ببار رحمت الهی رو.تا اسم پاییز میاد بی درنگ عاشق میشم.عاشق رنگ های تازه پاییز.عاشق بارون پای ریز.عاشق آفتاب پاییز، برای همین هم هست كه دل نازك تر میشم.

ای خدای رنگ ها و برگ ها صدای پاییزت رو می شنویم كه پا برهنه تر از بارون میاد به احترام عابران پاییز.خدایا نوبرانه ترین حال پاییزی رو ببار بر روی ایران بزرگ ما.خدایا به زیبایی پاییزت قسم به آسمون پاییزت قسم كه چشمهامونو بارونی نكن مگر از عشق.

پاییز كه میاد انگار چیزی درون من اتفاق می افته حسی شبیه مدرسه.سالهای دبستان،سالهای مقنعه های كج و كوله روی سرمون،سالهایی كه بیشتر روزاش پای شلوارامون گِلی بود .سالهای بازیگوشی های بی نهایت.سالهای نون و پنیری كه مهربون مادرم برام آماده می كرد.سالهایی كه هر روز صبح باید سراغ جورابهام رو از هر جای خونه و حیاطش حتی توی باغچه می گرفتم.سالهایی كه هر روز مدادم رو گم می كردم.سالهای خاطره های رنگ به رنگ مدرسه.

 امروز صبح با پدرش سه تایی رفیتیم مدرسه و صدای زنگ ِ  صف بستن رو شنیدیم و به خودِ خاطره هامون نزدیك تر شدیم و نیکان رو از قرآن مقدس ردش کردیم و ایستادیم و کمی از برنامه ی شاد صبحگاه رو تماشا کردیم.

 

خدایا در اولین روز پاییزت ازت می خوام خودت حافظ و یار نیكان دلبند کلاس دومی ما باشی .همونطور كه پاییزت رو با مهر آغاز می كنیم زندگیمون رو مهرآمیزتر كن و عاشقانه تر و همونطور كه با شب زیبای یلدا با آجیل و شیرینی به پایان می بریم با حلاوت و شیرینی پایانِ این فصل رو هم برامون رقم بزن .

بارالها قند توی دلمون و غم توی سینه مون رو به بركت حال و هوای شاعرانه پاییز آب كن.خداوند فصل هاست حضرت پاییز.


آهنگ بوی ماه مهر رو گذاشتم .می تونید پلی کنید

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 8 مهر 1398 12:11 ب.ظ
سلام.نکنه با نیکان عزیزمیری سرکلاس میشینی؟عزیزم بیاپست خونمون پایین اومده بدادمون برس
طیبه ، تی تی سلام عمه جان دلبر هنرمندم
ببخشید سرم به کارم گرم بود
نوشتم یه کوچولو
من دلم برای شما تنگ شده
یکشنبه 7 مهر 1398 11:43 ب.ظ
چقدر اینروزا پرپر میزنم برای نشستن پشت نیمکت‌ها.... منم پاییز که میاد بسیار دلنازک میشم و به تلنگری خرد میشم.... پاییز اصلا همه رو عاشق میکنه
طیبه ، تی تی خب استادجان ایشالا نی نی رو به سلامتی دنیا بیاری و کمی بزرگش کنی بعد میری پشت میز استادی خودت عزیزم.
کمی حوصله کنی به سرعت زمان می گذره
یکشنبه 7 مهر 1398 07:56 ق.ظ
سلام بر طیبه ی عزیز

چه متن زیبایی در مورد پاییز نوشتی. من هیچوقت پاییز رو دوست نداشتم. ولی اینقدر قشنگ توصیفش کردی که میخوام تجدید نظر کنم در موردش.

مبارک باشه کلاس دومی شدن گل پسر, انشالله راهی دانشگاهش کنی .
طیبه ، تی تی سلام هستی جانم
نظر لطفت تو هست عزیزم
راستش پاییز قشنگه به شرطی که بچه هامون تند تند سرمانخورند.از قدیم گفتن هوای پاییز(مخصوصا این موقع) دزده
قربون محبتت .انشالا درخشندگی آیلین خوشگلمون
پنجشنبه 4 مهر 1398 09:35 ق.ظ
سلام.الهی بسلامتی دل خوش وتن سالم سه تاییتون روزگاربگذرانید.مثل برق وبادمیگذره .
طیبه ، تی تی سلام عمه جون دلبر دلربا
ممنونم عزیزم
ببینیم خدا چی می خواد.ایشالا که خدا برای همه مون خوب بخواد
سه شنبه 2 مهر 1398 08:27 ق.ظ
طیبه عزیزم خدا رو شکر نیکان جان حالش کاملا خوب شد و تونست به موقع و سرحال بره مدرسه محمدامین منم کلاس سومی شد راستی صبح بچه ها رو میبینم مثل این میمونه شهر پر شده از آبنباتهای رنگی انشالله سالی پر از سلامتی و شادی و بدون سرماخوردگی در پیشه
طیبه ، تی تی آره خداروشکر حالش خوبه
البته دکتر گفته فعلا نباید ورزش سنگین کنه که نیکان حرف گوش نداده و همون دیروز کلی تو مدرسه فوتبال زده با بچه ها و دیروز که اومد تا امروز که رووونه مدرسه اش کردیم مفاصلش به شدت درد می کنه اما اونقدر شیطونه که بازم مطمئنم فعالیت زیادی می کنه

دنیای بدون بچه ها رنگ نداره عزیزم.کلاس سومی شدن محمدامین عشقم مبارک باشه.من کلاس سوم رو خیلی دوست داشتم.هنوزم
واقعا؟ ایشالا امسال بچه هامون سرما نخورن،حرف گوش کن تر باشند و بیشتر مواظب خودشون باشن
ممنونم که کامنت میذاری .

هیچ راه ارتباطی دیگه ای باهات ندارم آخه
سه شنبه 2 مهر 1398 07:16 ق.ظ
سلام طیبه عزیزم مهرماه وپاییز رو خیلی دوست دارم به راستی پادشاه فصلهاست پاییز برای نیکان عزیزم موفقیت در پایه دوم آرزو میکنم امیدوارم امسال اصلا سرما نخوره وتو با پاییز حال کنی
طیبه ، تی تی سلام فرشته ماه و خیلی قشنگم
صبحت به خیر
پادشاه فصل ها،خداوند فصل ها،شاعرانه ترین فصل خدا
ممنونم
منهم برای آقاپسر نازنینت آرزوی سلامتی و موفقیت و درخشش دارم

میشه؟
میشه امسال سرما نخوره و من بازم از پاییز لذت ببرم و شاید بتونم از خودم نوشته های احساسی و شعر و مئر در کنم


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

دانلود آهنگ
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات