پاك ترین احساس من تو هستی بهترین هایم رابه تو می بخشم بدون توقع بدون چشمداشت
ورود دوستانی که دوستم ندارند یا کمتر دوستم دارند ممنوع.احساس متقابل است
قالب وبلاگ
سلام
امروز ریتوکسی مپ تزریق شدم از طریق سرم و با سرعت لاک پشتی،قبلش مسکن دادن و یه آمپول هم که اسمش یادم نیست رو عضلانی تزریق کردن
همه چی خوب بود.میشه گفت گلوم کاملا خوب شده و فقط پشت لپ هام درد می کنه و می سوزه که قابل تحمل شده.خدارو شکر امروز غیر از غذای میکس ،سوپ مخصوص که هر روز می اوردن ولی من نمی خوردم رو هم خوردم و ماست هم با سوزش دهان ولی خداروشکر شکم سیر دارم می نویسم.البته وزنم خیلی عالی شده ،اینجا ۵۶  ولی قم قبل از عود بیماری ۶۳ بودم که وقتی اینجا اومدم ۵۹/۵ بودم.البته باید برم با همون وزنه ی خودمون مقایسه کنم
حالا اینها زیاد مهم نیست.حالم هم خیلی خوبه اما پروفسور امروز موقع تزریق ویزیتم کردن و فرمودن که امشب تی تی بمونه.
ولی غروب پادشاهم نیکان تلفنی خیلی گریه کرد و منهم تقش یه مادر بسیار قوی رو بازی کردم.یک ساعتی با من حرف زد و نازش رو کشیدم.میگه آخه مامانی من از دوشنبه اومدم خونه ی خاله سارا.دیگه نمی خوام اینحا باشم...
خلاصه که خیلی باهاش حرف زدم و بعدش با باباش و سفارش های لازم رو کردم.خداروشکر باباش به سرعت رفت سراغش و رفتند خونه ی خودمون و الان هم بابای نیکان گفت کتلت شامی  با برنج و گوجه ی سرخ شده که مامانش امروز ظهر داده بود غذاشو خوب خورده و سریال لیسانسه ها دیده(نمی دونم کدوم شبکه) و الان که ساعت ده شب هست داره بازی و شادی می کنه.
منهم اروم تر شدم خداروشکر
من تمام داروهامو خودم دیگه می تونم خونه بخورم و رعایت کنم،برای همین اصرار داشتم که مرخص بشم اما قطعا حالا که پروفسور اینطور تشخیص دادن منهم تسلیم شدم
خانم دکتر پروفسور  بسیار با سواد و داناست و مهربان،اگر سخت می گیره قطعا به خاطر خودم هست.ممنونشم
اینجا همه جور متخصصی امد و من رو چک کرد حتی دکتر اعصاب و روان که داروهامو تعویض کرد،چون گفته بودم میگرن دارم
خلاصه که ایشالا صبح مرخص میشم  
[ یکشنبه 20 آبان 1397 ] [ 09:33 ب.ظ ] [ طیبه ، تی تی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

من طیبه هستم
صبورانه در انتظار زمان بمان. هرچیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب كند، درختان، خارج از فصل خود میوه نمی دهند.
می تونم بگم بهترین سال زندگیم بود سال90. سالی كه با تحمل اضطرابهای شدید ،سالی كه بهترین سال زندگیم شد و بالاخره خداوند هدیه ازدواج من و بابای نیكان رو داد. فكر می كنید چی بود؟
بله خب نیكان ریزه بود .ما خیلی مطمئن نبودیم اما دكترها یكسره مارو امیدوار می كردند كه این بار ما بچه دار می شیم.اولش تشخیص داده بودند دختره ولی بعد پسر به دنیا اومد .12 آبان ماه 1390 كاكل زری ما كه هفت ماهه بود در تهران به دنیای ما اومد.با چشمهایی درشت،جستجوگر و دهانی باز تا آخر.بهت گفتم خوش اومدی عزیزم قدم بذار توی دلم نه روی چشمم .تموم روزهای خوب من از اون روز شروع شد.
لذت بخشه دیدن بالندگی تو درست مثل ثبت جای پای خودمان در عمقی از برف.بچه نیستی كه گلی غنچه ای.top baby .خوش گریه و با كلاس.نوید لحظاتی خوش .رنگین كمان حتی نه زیباتر و حتی باشكوه تر از رنگین كمان.دل ویران و خسته مان را آباد می كنه عشق این طفل نازنین.دلم جایگاه مهر این پادشه خوبان.ژاله صبحگاهه.چطور قربون صدقه ش نروم آخه.نمی تونم. باید بگم كه خیلی دوستش دارم.خیلی .هرچقدر خسته باشم و گرسنه و تشنه اولین اولویتم نیكانه .منـتت رو هم دارم عزیزم.

هله نومید مباش
چو تورا یار براند
كه نه فردات بخواند
در اگر بر تو ببندد
برو و صبر كن آنجا
كه پس از صبر تو را
او به سر سور نشاند
و اگر بر تو ببندد
همه ره ها و گذر ها
ره دیگر بگشاید
كه كس آن را نداند
ره دیگر بگشاید

خداوندا من از جایگاه خویش در این جهان خرسندم تو هم از من خرسند باش حتی اگر من زیاد هم سپاسگزار نبوده باشم . ضیافتی ست حضور تو در زندگانیم.با فكر حضور تو شادم و در ضیافت شاهانه ات غرقم.خدایا همه چیز گذارست فقط وجود تست كه نامیراست .هر افتادنی كه از سوی تو باشد برخاستنش حتمی ست .من به این حقیقت ایمان دارم كه تو دستم را گرفته ای و من اینك ایستاده ام كه نه...به سوی تو در حركتم.خدایا این اندك نیایش قلبی را ازمن بپذیر. تو در دور دست ها نیستی این منم كه گاها از تو فاصله می گیرم و دور می شوم اما بدان محبوب ترین محبوب قلب شكسته ام تویی.هنوز بغض می كنم،هنوز می گریم،هنوز می خندم،هنوز گاهی دلتنگ می شوم همه اینها نشانه حضور توست ای یگانه زیبا.


دنیــا فقط از بهــر ِ نیکان پای برجا شد

از بهر ِ نیکان جمله هستی نیز برپا شد

نویسندگان
لینک دوستان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

پیچک