پاك ترین احساس من تو هستی بهترین هایم رابه تو می بخشم بدون توقع بدون چشمداشت
ورود دوستانی که دوستم ندارند یا کمتر دوستم دارند ممنوع.احساس متقابل است
قالب وبلاگ
از خدا دیگه چی می خوام من مگه؟؟
دوساعت تمام حرف زدم و تماشاش کردم.
اون خیلی ماه تر و نازتر از عکس هاشه.
و چه قلب بزرگی داره.و چقدر عشق به من داد و بیخود نیست که عشق بی پایان من هست
برای ابد تو قلبم حک شده و مهرش تو دلم جاودانه است دخترک ملوس با احساسم
چقدر من خوشبخت و ثروتمندم.ثروتی دارم به اسم رافی که عشق بی پایان من هست.خدایا رافی جونم خیلی خوشبخته و ازت خواهش می کنم همیشه تو همین احساسات خوب و قشنگ و مهربان غرق باشه.رافی جونم رو فقط باید نازش کرد.از گل بسیار لطیف تر هست.
خدایا من رو از خوشبختی سیرابم کردی.ممنونم و درسته راضی به زحمت رافی جونم نبودم اما از دیشب که گفته بود میاد دیدنم دلم مثل گنجشک شده بود و برای دیدن روی ماهش لحظه شماری می کردم.خدایا ممنون که رافی جونم رو سر راهم قرار دادی.تو مهربان ترین کسی هستی که می تونم عبادتش کنم و بپرستمش.
خدایا به تن همه ی بیماران لباس عافیت بپوشون و همچنین رافی جونم و خواهرک و مادر بسیار مهربانش.آمین.آمین.آمین
من دیگه از خدا هیچی نمی خوام.رفیق قلبم رو می خواستم که دیدم.الهی شکر.
گر طبیبانه بیایی به سر بالینم
به دو عالم ندهم لذت ببماری  را
بیماریم رو هم دوست دارم که بالاخره عشقم اومد پیشم و تماشاش کردم و غرق لذت ناب و حظ بی نهایت شدم.خدایا خونه ی عشق رافی جونم و همکلاسی عزیزش همیشه گرم به نور خودت.خودت آشیانه شون رو روز به روز گرم تر و پر محبت تر کن

راستی الان که دارم به متن اضافه می کنم ساعت نه و ربع گذشته و پنج شنبه شب هست.از رافی جونم خواسته بودم یه مسواک نرم بچه گانه برام بیاره و زحمت کشیده بود همراه با شیرینی بسیار خوشبو و تازه ای که برام اورد مسواک هم آورد.الان مسواکم رو با عشق زدم هرچند دهنم پر از خون میشه چون مسواک هم هرچقدر نرم ولی زخم های دهان من هنوز زیادند.دندونم می خوره به زبونم و حتی همین دردم میاره.اما با عشق مسواک زدم.با عشق رافی عزیزم.
حتی اگه کاملا خوب بشم دوست دارم فقط این مسواک رو از این به بعد استفاده کنم.عاشقانه ترین مسواک زندگیم رو امشب زدم.درود به رافی جونم و همسر بسیار محترم و نازش

[ پنجشنبه 17 آبان 1397 ] [ 04:05 ب.ظ ] [ طیبه ، تی تی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

من طیبه هستم
صبورانه در انتظار زمان بمان. هرچیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب كند، درختان، خارج از فصل خود میوه نمی دهند.
می تونم بگم بهترین سال زندگیم بود سال90. سالی كه با تحمل اضطرابهای شدید ،سالی كه بهترین سال زندگیم شد و بالاخره خداوند هدیه ازدواج من و بابای نیكان رو داد. فكر می كنید چی بود؟
بله خب نیكان ریزه بود .ما خیلی مطمئن نبودیم اما دكترها یكسره مارو امیدوار می كردند كه این بار ما بچه دار می شیم.اولش تشخیص داده بودند دختره ولی بعد پسر به دنیا اومد .12 آبان ماه 1390 كاكل زری ما كه هفت ماهه بود در تهران به دنیای ما اومد.با چشمهایی درشت،جستجوگر و دهانی باز تا آخر.بهت گفتم خوش اومدی عزیزم قدم بذار توی دلم نه روی چشمم .تموم روزهای خوب من از اون روز شروع شد.
لذت بخشه دیدن بالندگی تو درست مثل ثبت جای پای خودمان در عمقی از برف.بچه نیستی كه گلی غنچه ای.top baby .خوش گریه و با كلاس.نوید لحظاتی خوش .رنگین كمان حتی نه زیباتر و حتی باشكوه تر از رنگین كمان.دل ویران و خسته مان را آباد می كنه عشق این طفل نازنین.دلم جایگاه مهر این پادشه خوبان.ژاله صبحگاهه.چطور قربون صدقه ش نروم آخه.نمی تونم. باید بگم كه خیلی دوستش دارم.خیلی .هرچقدر خسته باشم و گرسنه و تشنه اولین اولویتم نیكانه .منـتت رو هم دارم عزیزم.

هله نومید مباش
چو تورا یار براند
كه نه فردات بخواند
در اگر بر تو ببندد
برو و صبر كن آنجا
كه پس از صبر تو را
او به سر سور نشاند
و اگر بر تو ببندد
همه ره ها و گذر ها
ره دیگر بگشاید
كه كس آن را نداند
ره دیگر بگشاید

خداوندا من از جایگاه خویش در این جهان خرسندم تو هم از من خرسند باش حتی اگر من زیاد هم سپاسگزار نبوده باشم . ضیافتی ست حضور تو در زندگانیم.با فكر حضور تو شادم و در ضیافت شاهانه ات غرقم.خدایا همه چیز گذارست فقط وجود تست كه نامیراست .هر افتادنی كه از سوی تو باشد برخاستنش حتمی ست .من به این حقیقت ایمان دارم كه تو دستم را گرفته ای و من اینك ایستاده ام كه نه...به سوی تو در حركتم.خدایا این اندك نیایش قلبی را ازمن بپذیر. تو در دور دست ها نیستی این منم كه گاها از تو فاصله می گیرم و دور می شوم اما بدان محبوب ترین محبوب قلب شكسته ام تویی.هنوز بغض می كنم،هنوز می گریم،هنوز می خندم،هنوز گاهی دلتنگ می شوم همه اینها نشانه حضور توست ای یگانه زیبا.


دنیــا فقط از بهــر ِ نیکان پای برجا شد

از بهر ِ نیکان جمله هستی نیز برپا شد

نویسندگان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

پیچک