پاك ترین احساس من تو هستی بهترین هایم رابه تو می بخشم بدون توقع بدون چشمداشت
ورود دوستانی که دوستم ندارند یا کمتر دوستم دارند ممنوع.احساس متقابل است
قالب وبلاگ

پریروز ظهر شنبه که رفتیم سراغ نیکان خونه مامانم،آناهیتا اونجا بود و با اجازه بزرگترهاش با خودمون آوردیم خونمون و یک شنبه صبح هم با ما اومد اداره (بگذریم از اینکه تلفن های پی در پی مامانش اجازه نداد به بچه ام طفلی اصلا خوش بگذره) و در نهایت دیروز ظهر بردیم خونه مامان تحویل داداشش دادیم

دیشب داشتم شام نیکان رو می دادم که پسرعمه اش امیرحسین که همسن و سال نیکان هست(چندماه کوچیک تره) و اون هم امسال میره کلاس اول زنگ زد خونمون و داییش گوشی رو برداشت و گفت که اگه خونه اید من میام اونجا ولی مامانم اینا میرن جایی

بعد یه نیم ساعت بعد حدودا ساعت یه ربع به ده امیرحسین و مامانش شکوفه اومدن و شکوفه گفت این بچه پدرم رو درآورده و ببخشید و ...که گفتم برو بابا من باید از این بچه تشکر کنم چون از لحظه ای که زنگ زده نیکان داره هلی کوپتری می زنه از خوشحالی .شکوفه می گفت آخه شما باید زود بخوابید که زود برید اداره صبح ...خخخخخخخخخخخخ گفتم بابا بی خیال گفت ما داریم می ریم جایی گفتم باشه برید و راحت باشید و هر وقت دوست داشتید برگردید یا اصلا بچه تون رو بدید مال ما بشه...والا(بچه به اون نازی و خوش تیپی)

دیگه خیلی به بچه ها خوش گذشت .اول فوتبال زدن.بعد کارت بازی بعد پای تبلت بعد با حیوانات بازی کردن و من هم از بازی بچه ها خیلی خیلی لذت بردم.چندبار هم قهر کردن دوباره خودشون با هم آشتی کردن و دوباره بازی و ....بالاخره عمه شکوفه اومد سراغ امیرحسین و رفتند.[ دوشنبه 15 مرداد 1397 ] [ 09:34 ق.ظ ] [ طیبه ، تی تی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

من طیبه هستم
صبورانه در انتظار زمان بمان. هرچیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب كند، درختان، خارج از فصل خود میوه نمی دهند.
می تونم بگم بهترین سال زندگیم بود سال90. سالی كه با تحمل اضطرابهای شدید ،سالی كه بهترین سال زندگیم شد و بالاخره خداوند هدیه ازدواج من و بابای نیكان رو داد. فكر می كنید چی بود؟
بله خب نیكان ریزه بود .ما خیلی مطمئن نبودیم اما دكترها یكسره مارو امیدوار می كردند كه این بار ما بچه دار می شیم.اولش تشخیص داده بودند دختره ولی بعد پسر به دنیا اومد .12 آبان ماه 1390 كاكل زری ما كه هفت ماهه بود در تهران به دنیای ما اومد.با چشمهایی درشت،جستجوگر و دهانی باز تا آخر.بهت گفتم خوش اومدی عزیزم قدم بذار توی دلم نه روی چشمم .تموم روزهای خوب من از اون روز شروع شد.
لذت بخشه دیدن بالندگی تو درست مثل ثبت جای پای خودمان در عمقی از برف.بچه نیستی كه گلی غنچه ای.top baby .خوش گریه و با كلاس.نوید لحظاتی خوش .رنگین كمان حتی نه زیباتر و حتی باشكوه تر از رنگین كمان.دل ویران و خسته مان را آباد می كنه عشق این طفل نازنین.دلم جایگاه مهر این پادشه خوبان.ژاله صبحگاهه.چطور قربون صدقه ش نروم آخه.نمی تونم. باید بگم كه خیلی دوستش دارم.خیلی .هرچقدر خسته باشم و گرسنه و تشنه اولین اولویتم نیكانه .منـتت رو هم دارم عزیزم.

هله نومید مباش
چو تورا یار براند
كه نه فردات بخواند
در اگر بر تو ببندد
برو و صبر كن آنجا
كه پس از صبر تو را
او به سر سور نشاند
و اگر بر تو ببندد
همه ره ها و گذر ها
ره دیگر بگشاید
كه كس آن را نداند
ره دیگر بگشاید

خداوندا من از جایگاه خویش در این جهان خرسندم تو هم از من خرسند باش حتی اگر من زیاد هم سپاسگزار نبوده باشم . ضیافتی ست حضور تو در زندگانیم.با فكر حضور تو شادم و در ضیافت شاهانه ات غرقم.خدایا همه چیز گذارست فقط وجود تست كه نامیراست .هر افتادنی كه از سوی تو باشد برخاستنش حتمی ست .من به این حقیقت ایمان دارم كه تو دستم را گرفته ای و من اینك ایستاده ام كه نه...به سوی تو در حركتم.خدایا این اندك نیایش قلبی را ازمن بپذیر. تو در دور دست ها نیستی این منم كه گاها از تو فاصله می گیرم و دور می شوم اما بدان محبوب ترین محبوب قلب شكسته ام تویی.هنوز بغض می كنم،هنوز می گریم،هنوز می خندم،هنوز گاهی دلتنگ می شوم همه اینها نشانه حضور توست ای یگانه زیبا.


دنیــا فقط از بهــر ِ نیکان پای برجا شد

از بهر ِ نیکان جمله هستی نیز برپا شد

نویسندگان
لینک دوستان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

پیچک