پاك ترین احساس من تو هستی بهترین هایم رابه تو می بخشم بدون توقع بدون چشمداشت
ورود دوستانی که دوستم ندارند یا کمتر دوستم دارند ممنوع.احساس متقابل است
قالب وبلاگ
هوا این روزا خیلی گرمه و شهر من که همیشه شولوغ و پر از هیاهو و پرجنب و جوش بود با قطعی های گاه و بیگاه برق تبدیل شده به یک شهر ساکت البته من زیاد بیرون نمی رم ولی بابای نیکان که بیشتر میره این رو میگه.من فقط صبح ها مسیر خونمون تا خونه مامان رو میرم که نیکان رو بذاریم اونجا و بعدش اداره و ظهرها هم همین رو معکوس برمی گردیم.
خوابم در طول روز خیلی زیاد شده حتی وقتی برق نیست و خونه گرم هست البته به نظر من زیاد گرم نیست خونمون ولی به نظر نیکان و  باباش که گرمایی هستند خب گرمه .یه روزهایی مثل امروز دو ساعتی تو اداره برق نبود و با لباسهای اداری از گرما سوختیم و عصر هم تو خونه برق نبود البته که من کم کم عادت کرده بودم محجوب تر لباس بپوشم تو خونه چون پسرم داره بزرگ میشه ماشالا ولی انگار نمایندگان خدا بر روی زمین راضی نیستند و خاموشی می زنند دائم ، چون وقتی برق نیست من هم دوباره تو خونه میر م سراغ لباسهای نامناسب
این چندروز همش می خواستم برم خرید کادو برای خواهرزاده ها و برادرزاده هام که دختر هستند و فرناز (نوه ی شیرین و ناز مشترک آبجی صدی و داداش محمدرضام)و همچنین همکارهای خیلی خیلی خوبم ملی و مرضی و منصوره و ریحانه و دخترخوش آب و رنگش یاسمین خانوم اما هر روز خوابیدم و نشد
دیروز اما رفتم اسباب بازی فروشی همسایه و یه اسباب بازی برای ثنا جونم دختر مرضی خریدم و کادو کردم امروز بردم اداره بهش دادم که مبارکش باشه.فقط همین...البته مغازه های لباس فروشی تو محله مون هست اما من نمی خواستم لباس بخرم به عنوان کادو  ،دوست داشتم چیزی بگیرم که حتی اگر چیزکوچیکی باشه ولی ماندگار باشه .
راستی دیروز برای نیکانم هم کادوی روز دختر یه چراغ قوه برای بار  n ام خریدم چون داشت غصه می خورد چرا روز دختر نداریم.هنوز که دل و روده ی چراغ قوه رو در نیاورده .عجیبه ...چون معمولا چیزی دست بچه من یکی دو ساعت بیشتر سالم نمی مونه 
حالا دیگه وقتی برق نداریم و می خواد برهwc با چراغ قوه اش میره و همش میگه ببینید  چه چیز خوبی انتخاب کردم(تو آپارتمان معمولاwcخیلی تاریک میشه)

[ یکشنبه 24 تیر 1397 ] [ 10:15 ب.ظ ] [ طیبه ، تی تی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

من طیبه هستم
صبورانه در انتظار زمان بمان. هرچیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب كند، درختان، خارج از فصل خود میوه نمی دهند.
می تونم بگم بهترین سال زندگیم بود سال90. سالی كه با تحمل اضطرابهای شدید ،سالی كه بهترین سال زندگیم شد و بالاخره خداوند هدیه ازدواج من و بابای نیكان رو داد. فكر می كنید چی بود؟
بله خب نیكان ریزه بود .ما خیلی مطمئن نبودیم اما دكترها یكسره مارو امیدوار می كردند كه این بار ما بچه دار می شیم.اولش تشخیص داده بودند دختره ولی بعد پسر به دنیا اومد .12 آبان ماه 1390 كاكل زری ما كه هفت ماهه بود در تهران به دنیای ما اومد.با چشمهایی درشت،جستجوگر و دهانی باز تا آخر.بهت گفتم خوش اومدی عزیزم قدم بذار توی دلم نه روی چشمم .تموم روزهای خوب من از اون روز شروع شد.
لذت بخشه دیدن بالندگی تو درست مثل ثبت جای پای خودمان در عمقی از برف.بچه نیستی كه گلی غنچه ای.top baby .خوش گریه و با كلاس.نوید لحظاتی خوش .رنگین كمان حتی نه زیباتر و حتی باشكوه تر از رنگین كمان.دل ویران و خسته مان را آباد می كنه عشق این طفل نازنین.دلم جایگاه مهر این پادشه خوبان.ژاله صبحگاهه.چطور قربون صدقه ش نروم آخه.نمی تونم. باید بگم كه خیلی دوستش دارم.خیلی .هرچقدر خسته باشم و گرسنه و تشنه اولین اولویتم نیكانه .منـتت رو هم دارم عزیزم.

هله نومید مباش
چو تورا یار براند
كه نه فردات بخواند
در اگر بر تو ببندد
برو و صبر كن آنجا
كه پس از صبر تو را
او به سر سور نشاند
و اگر بر تو ببندد
همه ره ها و گذر ها
ره دیگر بگشاید
كه كس آن را نداند
ره دیگر بگشاید

خداوندا من از جایگاه خویش در این جهان خرسندم تو هم از من خرسند باش حتی اگر من زیاد هم سپاسگزار نبوده باشم . ضیافتی ست حضور تو در زندگانیم.با فكر حضور تو شادم و در ضیافت شاهانه ات غرقم.خدایا همه چیز گذارست فقط وجود تست كه نامیراست .هر افتادنی كه از سوی تو باشد برخاستنش حتمی ست .من به این حقیقت ایمان دارم كه تو دستم را گرفته ای و من اینك ایستاده ام كه نه...به سوی تو در حركتم.خدایا این اندك نیایش قلبی را ازمن بپذیر. تو در دور دست ها نیستی این منم كه گاها از تو فاصله می گیرم و دور می شوم اما بدان محبوب ترین محبوب قلب شكسته ام تویی.هنوز بغض می كنم،هنوز می گریم،هنوز می خندم،هنوز گاهی دلتنگ می شوم همه اینها نشانه حضور توست ای یگانه زیبا.


دنیــا فقط از بهــر ِ نیکان پای برجا شد

از بهر ِ نیکان جمله هستی نیز برپا شد

نویسندگان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

پیچک