پاك ترین احساس من تو هستی بهترین هایم رابه تو می بخشم بدون توقع بدون چشمداشت
ورود دوستانی که دوستم ندارند یا کمتر دوستم دارند ممنوع.احساس متقابل است
قالب وبلاگ
فقط اومدم بنویسم
که چند روزه تمام عوارض دارویی که این مدت نوشته بودم کاملا مرتفع شده و من خوب خوبم.دستهام کاملا خوب شده.پاهام کاملا خوب شده.قند خونم نرماله هربار اندازه می زنم (البته متفورمین رو قطع نکردم فعلا). اصلا انگار نه انگار که من مریض بودم.فقط چشمهام اذیت میشن و سردرد می گیرم اونهم وقتی به گوشی نگاه می کنم که البته گوشی رو معمولا می ذارم کنار و خیلی کم بهش نگاه می کنم .
حالا منتظرم پف صورتم هم کم کم بخوابه و به شکل معمولی خودم دربیام.بعضی ها تو اداره می گفتن که تپلی بهت میاد و صورتت قشنگ تر هم شده و عمه مهناز نیکان هم می گفت ولی من همون صورت خودم رو دوس داشتم چون صورت خودم هم گرد هست به اندازه ی کافی و نیاز به پف و تپلی مصنوعی نداره.من صورت طبیعی خودم حتی اگر قشنگ هم نباشه رو دوست دارم و امیدوارم به زودی برگردم به همون شکل و چهره .
امیدوارم همه ی مریض ها مخصوصا اونهایی که همین الان من به یادشون هستم هرچه زودتر لباس عافیت و سلامتی بپوشند و خودشون و خانواده هاشون رو خوشحال کنند.من خوب خوبم خداروشکر
اونقدر خوب شدم که اتاق نیکان رو کلی مرتب کردم.کلی نظم دادم به کمدش.فقط دراور من مال نیکان شده که تو کشوهاش رو هنوز کامل مرتب نکردم که امروز مرتب می کنم ایشالا.به اندازه ی دوتا کیسه ی بزرگ زباله هم فقط خورده ریز شکسته از اتاقش جمع آوری کردم انداختم رفت.


بعدا نوشت:
جمعه شب بعد از افطار عمه مهناز ِ نیکان با بچه هاش اومدن خونه ی ما و کلی به نیکانم خوش گذشت.بچه ام دوسه ساعت حسابی با بچه های عمه اش بازی کردند و  اجازه دادم هرکاری دلشون خواست بکنند.بعد از رفتن عمه اینا اتاق نیکان اون اتاق قبلی نبود،کلا کن فیکون شده بود و ساعت یک نیمه شب دوباره یک بار دیگه همه چی رو از اول مرتب سازی کردم و کف اتاق هم چیپس و پفیلا و دونه های انگور بود که پخش بود که باباش جارو برقی کشید.
نیکان جانم هرجوری که تو خوشحال باشی ما خوشحالیم .هرجوری که به تو خوش بگذره به ما هم خوش می گذره.تو فقط شاد باش و شادی کن و بازی کن و خوش باش و از کودکیت لذت ببر عزیز دل مادر .هیچ چیز به اندازه ی شادی تو مامان را خوشحال نمی کند .

مهناز دختر بسیار خوش صحبت و گرم و خنده رویی هست و همسرش هم موجه و محترم و بنابراین همنشینی  و همصحبتی با مهناز و از هر دری سخنی گفتن با مهناز هم خیلی می چسبه .

[ جمعه 18 خرداد 1397 ] [ 10:50 ق.ظ ] [ طیبه ، تی تی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

من طیبه هستم
صبورانه در انتظار زمان بمان. هرچیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب كند، درختان، خارج از فصل خود میوه نمی دهند.
می تونم بگم بهترین سال زندگیم بود سال90. سالی كه با تحمل اضطرابهای شدید ،سالی كه بهترین سال زندگیم شد و بالاخره خداوند هدیه ازدواج من و بابای نیكان رو داد. فكر می كنید چی بود؟
بله خب نیكان ریزه بود .ما خیلی مطمئن نبودیم اما دكترها یكسره مارو امیدوار می كردند كه این بار ما بچه دار می شیم.اولش تشخیص داده بودند دختره ولی بعد پسر به دنیا اومد .12 آبان ماه 1390 كاكل زری ما كه هفت ماهه بود در تهران به دنیای ما اومد.با چشمهایی درشت،جستجوگر و دهانی باز تا آخر.بهت گفتم خوش اومدی عزیزم قدم بذار توی دلم نه روی چشمم .تموم روزهای خوب من از اون روز شروع شد.
لذت بخشه دیدن بالندگی تو درست مثل ثبت جای پای خودمان در عمقی از برف.بچه نیستی كه گلی غنچه ای.top baby .خوش گریه و با كلاس.نوید لحظاتی خوش .رنگین كمان حتی نه زیباتر و حتی باشكوه تر از رنگین كمان.دل ویران و خسته مان را آباد می كنه عشق این طفل نازنین.دلم جایگاه مهر این پادشه خوبان.ژاله صبحگاهه.چطور قربون صدقه ش نروم آخه.نمی تونم. باید بگم كه خیلی دوستش دارم.خیلی .هرچقدر خسته باشم و گرسنه و تشنه اولین اولویتم نیكانه .منـتت رو هم دارم عزیزم.

هله نومید مباش
چو تورا یار براند
كه نه فردات بخواند
در اگر بر تو ببندد
برو و صبر كن آنجا
كه پس از صبر تو را
او به سر سور نشاند
و اگر بر تو ببندد
همه ره ها و گذر ها
ره دیگر بگشاید
كه كس آن را نداند
ره دیگر بگشاید

خداوندا من از جایگاه خویش در این جهان خرسندم تو هم از من خرسند باش حتی اگر من زیاد هم سپاسگزار نبوده باشم . ضیافتی ست حضور تو در زندگانیم.با فكر حضور تو شادم و در ضیافت شاهانه ات غرقم.خدایا همه چیز گذارست فقط وجود تست كه نامیراست .هر افتادنی كه از سوی تو باشد برخاستنش حتمی ست .من به این حقیقت ایمان دارم كه تو دستم را گرفته ای و من اینك ایستاده ام كه نه...به سوی تو در حركتم.خدایا این اندك نیایش قلبی را ازمن بپذیر. تو در دور دست ها نیستی این منم كه گاها از تو فاصله می گیرم و دور می شوم اما بدان محبوب ترین محبوب قلب شكسته ام تویی.هنوز بغض می كنم،هنوز می گریم،هنوز می خندم،هنوز گاهی دلتنگ می شوم همه اینها نشانه حضور توست ای یگانه زیبا.


دنیــا فقط از بهــر ِ نیکان پای برجا شد

از بهر ِ نیکان جمله هستی نیز برپا شد

نویسندگان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

پیچک