پاك ترین احساس من تو هستی بهترین هایم رابه تو می بخشم بدون توقع بدون چشمداشت
درباره وبلاگ


من طیبه هستم
صبورانه در انتظار زمان بمان. هرچیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب كند، درختان، خارج از فصل خود میوه نمی دهند.
می تونم بگم بهترین سال زندگیم بود سال90. سالی كه با تحمل اضطرابهای شدید ،سالی كه بهترین سال زندگیم شد و بالاخره خداوند هدیه ازدواج من و بابای نیكان رو داد. فكر می كنید چی بود؟
بله خب نیكان ریزه بود .ما خیلی مطمئن نبودیم اما دكترها یكسره مارو امیدوار می كردند كه این بار ما بچه دار می شیم.اولش تشخیص داده بودند دختره ولی بعد پسر به دنیا اومد .12 آبان ماه 1390 كاكل زری ما كه هفت ماهه بود در تهران به دنیای ما اومد.با چشمهایی درشت،جستجوگر و دهانی باز تا آخر.بهت گفتم خوش اومدی عزیزم قدم بذار توی دلم نه روی چشمم .تموم روزهای خوب من از اون روز شروع شد.
لذت بخشه دیدن بالندگی تو درست مثل ثبت جای پای خودمان در عمقی از برف.بچه نیستی كه گلی غنچه ای.top baby .خوش گریه و با كلاس.نوید لحظاتی خوش .رنگین كمان حتی نه زیباتر و حتی باشكوه تر از رنگین كمان.دل ویران و خسته مان را آباد می كنه عشق این طفل نازنین.دلم جایگاه مهر این پادشه خوبان.ژاله صبحگاهه.چطور قربون صدقه ش نروم آخه.نمی تونم. باید بگم كه خیلی دوستش دارم.خیلی .هرچقدر خسته باشم و گرسنه و تشنه اولین اولویتم نیكانه .منـتت رو هم دارم عزیزم.

هله نومید مباش
چو تورا یار براند
كه نه فردات بخواند
در اگر بر تو ببندد
برو و صبر كن آنجا
كه پس از صبر تو را
او به سر سور نشاند
و اگر بر تو ببندد
همه ره ها و گذر ها
ره دیگر بگشاید
كه كس آن را نداند
ره دیگر بگشاید

خداوندا من از جایگاه خویش در این جهان خرسندم تو هم از من خرسند باش حتی اگر من زیاد هم سپاسگزار نبوده باشم . ضیافتی ست حضور تو در زندگانیم.با فكر حضور تو شادم و در ضیافت شاهانه ات غرقم.خدایا همه چیز گذارست فقط وجود تست كه نامیراست .هر افتادنی كه از سوی تو باشد برخاستنش حتمی ست .من به این حقیقت ایمان دارم كه تو دستم را گرفته ای و من اینك ایستاده ام كه نه...به سوی تو در حركتم.خدایا این اندك نیایش قلبی را ازمن بپذیر. تو در دور دست ها نیستی این منم كه گاها از تو فاصله می گیرم و دور می شوم اما بدان محبوب ترین محبوب قلب شكسته ام تویی.هنوز بغض می كنم،هنوز می گریم،هنوز می خندم،هنوز گاهی دلتنگ می شوم همه اینها نشانه حضور توست ای یگانه زیبا.


دنیــا فقط از بهــر ِ نیکان پای برجا شد

از بهر ِ نیکان جمله هستی نیز برپا شد


مدیر وبلاگ : طیبه ، تی تی
نویسندگان
جمعه 18 خرداد 1397 :: نویسنده : طیبه ، تی تی
فقط اومدم بنویسم
که چند روزه تمام عوارض دارویی که این مدت نوشته بودم کاملا مرتفع شده و من خوب خوبم.دستهام کاملا خوب شده.پاهام کاملا خوب شده.قند خونم نرماله هربار اندازه می زنم (البته متفورمین رو قطع نکردم فعلا). اصلا انگار نه انگار که من مریض بودم.فقط چشمهام اذیت میشن و سردرد می گیرم اونهم وقتی به گوشی نگاه می کنم که البته گوشی رو معمولا می ذارم کنار و خیلی کم بهش نگاه می کنم .
حالا منتظرم پف صورتم هم کم کم بخوابه و به شکل معمولی خودم دربیام.بعضی ها تو اداره می گفتن که تپلی بهت میاد و صورتت قشنگ تر هم شده و عمه مهناز نیکان هم می گفت ولی من همون صورت خودم رو دوس داشتم چون صورت خودم هم گرد هست به اندازه ی کافی و نیاز به پف و تپلی مصنوعی نداره.من صورت طبیعی خودم حتی اگر قشنگ هم نباشه رو دوست دارم و امیدوارم به زودی برگردم به همون شکل و چهره .
امیدوارم همه ی مریض ها مخصوصا اونهایی که همین الان من به یادشون هستم هرچه زودتر لباس عافیت و سلامتی بپوشند و خودشون و خانواده هاشون رو خوشحال کنند.من خوب خوبم خداروشکر
اونقدر خوب شدم که اتاق نیکان رو کلی مرتب کردم.کلی نظم دادم به کمدش.فقط دراور من مال نیکان شده که تو کشوهاش رو هنوز کامل مرتب نکردم که امروز مرتب می کنم ایشالا.به اندازه ی دوتا کیسه ی بزرگ زباله هم فقط خورده ریز شکسته از اتاقش جمع آوری کردم انداختم رفت.


بعدا نوشت:
جمعه شب بعد از افطار عمه مهناز ِ نیکان با بچه هاش اومدن خونه ی ما و کلی به نیکانم خوش گذشت.بچه ام دوسه ساعت حسابی با بچه های عمه اش بازی کردند و  اجازه دادم هرکاری دلشون خواست بکنند.بعد از رفتن عمه اینا اتاق نیکان اون اتاق قبلی نبود،کلا کن فیکون شده بود و ساعت یک نیمه شب دوباره یک بار دیگه همه چی رو از اول مرتب سازی کردم و کف اتاق هم چیپس و پفیلا و دونه های انگور بود که پخش بود که باباش جارو برقی کشید.
نیکان جانم هرجوری که تو خوشحال باشی ما خوشحالیم .هرجوری که به تو خوش بگذره به ما هم خوش می گذره.تو فقط شاد باش و شادی کن و بازی کن و خوش باش و از کودکیت لذت ببر عزیز دل مادر .هیچ چیز به اندازه ی شادی تو مامان را خوشحال نمی کند .

مهناز دختر بسیار خوش صحبت و گرم و خنده رویی هست و همسرش هم موجه و محترم و بنابراین همنشینی  و همصحبتی با مهناز و از هر دری سخنی گفتن با مهناز هم خیلی می چسبه .
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 19 خرداد 1397 04:55 ب.ظ
عاقاااا کامنت قبل خصوصی ِ :)))) تیکُ یادم رفت بزنم. خودت خوندی پاااک کن :))
طیبه ، تی تی اشکال نداره
بذار همه بدونند من شماره دادم بهت و من که نه....بی بی معصومه(س)دعوتت کرده.ایشالا دلت پر از استحابت دعا عزیزم.
شنبه 19 خرداد 1397 04:55 ب.ظ
وااای طیبه جانمممم ممنون بابت شماره و دعوتت :)

من خیلی دوست دارم ببینمت، مخصوصن نیکانُ :)

من برادرم قم زندگی میکنه. پردیسان. ان شالله بیایم، میخوایم بریم خونه اونا. البته بگم که یک روزه میایم. صبح میایم، شب برمیگردیم. به خاطر کار همسر، بیشتر نمیتونه مرخصی بگیره :)

من نع تلگرام دارم نع واتس اپ :) کلن هیچ برنامه ارتباطی تو گوشی من و همسر پیدا نمیکنی :) الان یک سال ِ پاک ِ پاکیم :)))))

ولی شماره تُ سیو میکنم برای ِ یک وقتی که اومدیم قم و خواستیم بیشتر بمونیم :)

حالا امروز سلام ما رو به خانوم برسون، بگو منتظر دعوتیم آ :) نکنه دوشنبه اکی نشه :) آخه ما همیشه سفرهامون لحظه اخر، تصمیم نهایی ُ میگیریم :)
طیبه ، تی تی عزیزدلم ایشالا حتما تشریف میارید.
خواهرزاده ی من مسعود که با برادرزاده ام فائزه ازدواج کرده و یه دختر دارند هم پردییسان زندگی می کنه.البته همش این ورن .همش خونه ی داداشم پلاسند زیاد تو آپارتمان خودشون نیستن
اومدی قم برنامه ریزی کن همدیگه رو ببینیم.حداقل یه عصرونه مهمونم باش.بد بگذرون یه ساعت .به نیکان و من هم با فسقلت خوش می گذره حتما
ایشالا داداش گلتون هم صحیح و سالم باشند و در خونشون همیشه به روی خواهر مهربونشون باز باشه.
کاری نکردم عزیزم.یه شماره دادم ایشالا همدیگه رو ببینیم به زودی.همیشه به یادت و یاد فسقل عزیزت هستم.
خونمون هم وقت نشد بیای می تونیم وقتی میری زیارت اگه عصر بود باهم حرم قرار بذاریم.منهم میام زیارت حرم بی حرف پیش البته و انشالا
شنبه 19 خرداد 1397 03:54 ب.ظ
خداروشکر بهتری مامان جان.
الهی نیکان کوچولو همیشه شاد و خوش باشه و از زندگس لذت ببره.
طیبه ، تی تی ممنونم رها جان.خیلی خیلی ممنونم
قطعا از دعای شما عزیزان بوده. انرژی مثبتی که شما برام می فرستین و وقتی که می ذارید و می خونید برام دنیا دنیا ارزشمنده.منهم هروقت حرم هستم یا روبه حرم هستم و یا هروقت که دعا می کنم به یاد تو و فسقلت و زندکیت هم هستم عزیزم.قابل باشم دعاگوی تو هم هستم.برای همه جیز ازت ممنونم.مرسی
شنبه 19 خرداد 1397 02:06 ب.ظ
سلام طیبه عزیزم
خدا رو هزار بار شکر که خوب هستی و الهی همیشه همیشه سلامت باشی امیدوارم همه عوارض و پف صورت نازنینت هم زودی رفع بشه و از خدا می خوام همیشه طیسه عزیز همیشه سلامت باشه و برای نیکان عشق و مادری بکنه و چه عالی که به نیکان جان خوش گذشته و به شما کنار عمه مهناز و خانواده شون
همیشه دلت شاد عزیزم
طیبه ، تی تی سلام دردانه ی مهربونم
ممنونم عزیزم.ممنونم برای همه دعاهات .برای همه ی خوبی هات
از خوبی و مهربانی تو هرچی بگم باز هم کمه عزیزدلم.
دردانه می بینی وقتی تو جمعی به بچه ها خوش می گذره چقدر بزرگترا بیشتر بهشون مهمونی می چسبه
این بچه ها همشون معحزه ی الهی هستند.اومدن که به زندگی های بی رمق ما شادی بپاشن به خدا
الهی که تنت سالم باشه عزیزم و دل تو هم همیشه ی همیشه شاد و شادمان باشه مهربون قشنگ و نازم
شنبه 19 خرداد 1397 12:04 ب.ظ
هووورردااااا
طیبه ، تی تی هووووررررااااااااااااااا به افتخار گنجشیک کوچولوی نازم
شنبه 19 خرداد 1397 08:28 ق.ظ
خداروشکر که بهتری طیبه جان.

انشالله چشمات هم خیلی زود خوب میشن.

وای اون قسمت مرتب کردن اتاق و کمدم آرزوست. از سفر برگشتم و چمدون و ساک منتظرن تا وسایلهاشون رو جا بدم تو کمدها.
طیبه ، تی تی ممنونم ازت هستی جون عزیزم.قل مهربون رافی جونم
بابا من می دونم تو خیلی با سلیقه ای .از من که خیلی مرتب تر و با سلیقه تری .من مطمئن هستم.از روی عکس ها ی لباس ها و ست های هندونه ای شب یلدایی تون با رافی جون و خرمالو جون که دیدم مشخص بود
سفر خوش گذشته باشه.تو بهتر و مرتب تر از من داخل چمدون رو سرجاشون می چینی عزیزم.
شنبه 19 خرداد 1397 04:26 ق.ظ
شما شکسته نفسی می کنی
همه جوره زیبایی
خداروشکر بهتری
طیبه ، تی تی مرسی فری جونم
خب کی قند تو دلش آب نمیشه بهش بگن زیبایی
حتی تعارف هم باشه ،آدم خوشش میاد خب
ممنونم عزیزم
خداروشکر.با دعای شما دوستای نازنین و مهربونم بهترم عزیزم.خیلی یهترم.
جمعه 18 خرداد 1397 05:51 ب.ظ
الهی شکر که بهتری...
چشمت هم زود خوب شه انشالله...
شما با پف، بی پف خوشگلی عزیز دل
طیبه ، تی تی ممنونم الی جونم
چشمام هم خوب میشه
شما خوشگل می بینی با نگاه خوشگلت
ولی الی جونم انگار آدم با قیافه ای که خدا بهش داده راضی تره،یعنی من اون شکلیم رو بیشتر دوس دارم حتی اگه قشنگ نباشم.خودشیفه ام دیگه
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :