پاك ترین احساس من تو هستی بهترین هایم رابه تو می بخشم بدون توقع بدون چشمداشت
ورود دوستانی که دوستم ندارند یا کمتر دوستم دارند ممنوع.احساس متقابل است
قالب وبلاگ

نیم ساعت مرخصی گرفتم رفتم مدرسه پیش دبستانی نیکان و چک باباش رو که امانت بود گرفتم و اومدم اداره

پشت مدرسه ی نیکان فروشگاه و کارگاه سوهان بسیار خوشمزه ی روح الامین هست که همیشه ساعت تعطیل شدن بچه هم اونجا تعطیل بود و نیکان دوسه باری گفته بود تو مدرسه بوی سوهان میاد و هر سوهانی گرفته بودم براش اون سوهان نمی شد ،حالا امروز که رفتم مدرسه دیدم سوهان روح الامین که اتفاقا از سوهان های بسیار خوب قم هست باز بود و براش خریدم.دلتون نخواد البته خودم هم دلم می خواد ولی نباید بخورم ایشالا موقعیت پیش بیاد تازه شو براتون بخرم میل کنید ،شاید هم روزه اید دیگه به بزرگواریتون ببخشید دیگه

نیکان البته امروز مهمون خونه ی عزیز هست و ظهر میریم سراغش

امروز صدای قشنگ الی جونم رو برای اولین بار شنیدم.perfect  و  فول لایک

یه چیز دیگه:

دوسه شب هست که میرم سرجای خودم می خوابم و صبح ها فلج نمیشم دیگه.خدایا شرتت.هرچی بود به خیر گذشت.امروز هم ایشالا برم پیش متخصص داخلی برام آزمایشات لازم مثل دیابت و آنزیم های کبدی و کلسترول و ...مفصل بنویسه که می دونم یه مقدار مشکل دارم بعد هروقت نتیجه رو گرفتم دستور دارویی بده که زود خوب بشم چون هم "جون عزیزم "یعنی جونم رو دوس دارم هم باید زود خوب بشم که مامان سالمی باشم برای نیکان هم خانواده ام رو نگران نکنم هم به بابای بدبخت نیکان اضطراب و استرس ندم و باز هم چون خودخواهم و خودم و جونم  و سلامتیم  رو دوس دارم خب


[ شنبه 5 خرداد 1397 ] [ 12:41 ب.ظ ] [ طیبه ، تی تی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

من طیبه هستم
صبورانه در انتظار زمان بمان. هرچیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب كند، درختان، خارج از فصل خود میوه نمی دهند.
می تونم بگم بهترین سال زندگیم بود سال90. سالی كه با تحمل اضطرابهای شدید ،سالی كه بهترین سال زندگیم شد و بالاخره خداوند هدیه ازدواج من و بابای نیكان رو داد. فكر می كنید چی بود؟
بله خب نیكان ریزه بود .ما خیلی مطمئن نبودیم اما دكترها یكسره مارو امیدوار می كردند كه این بار ما بچه دار می شیم.اولش تشخیص داده بودند دختره ولی بعد پسر به دنیا اومد .12 آبان ماه 1390 كاكل زری ما كه هفت ماهه بود در تهران به دنیای ما اومد.با چشمهایی درشت،جستجوگر و دهانی باز تا آخر.بهت گفتم خوش اومدی عزیزم قدم بذار توی دلم نه روی چشمم .تموم روزهای خوب من از اون روز شروع شد.
لذت بخشه دیدن بالندگی تو درست مثل ثبت جای پای خودمان در عمقی از برف.بچه نیستی كه گلی غنچه ای.top baby .خوش گریه و با كلاس.نوید لحظاتی خوش .رنگین كمان حتی نه زیباتر و حتی باشكوه تر از رنگین كمان.دل ویران و خسته مان را آباد می كنه عشق این طفل نازنین.دلم جایگاه مهر این پادشه خوبان.ژاله صبحگاهه.چطور قربون صدقه ش نروم آخه.نمی تونم. باید بگم كه خیلی دوستش دارم.خیلی .هرچقدر خسته باشم و گرسنه و تشنه اولین اولویتم نیكانه .منـتت رو هم دارم عزیزم.

هله نومید مباش
چو تورا یار براند
كه نه فردات بخواند
در اگر بر تو ببندد
برو و صبر كن آنجا
كه پس از صبر تو را
او به سر سور نشاند
و اگر بر تو ببندد
همه ره ها و گذر ها
ره دیگر بگشاید
كه كس آن را نداند
ره دیگر بگشاید

خداوندا من از جایگاه خویش در این جهان خرسندم تو هم از من خرسند باش حتی اگر من زیاد هم سپاسگزار نبوده باشم . ضیافتی ست حضور تو در زندگانیم.با فكر حضور تو شادم و در ضیافت شاهانه ات غرقم.خدایا همه چیز گذارست فقط وجود تست كه نامیراست .هر افتادنی كه از سوی تو باشد برخاستنش حتمی ست .من به این حقیقت ایمان دارم كه تو دستم را گرفته ای و من اینك ایستاده ام كه نه...به سوی تو در حركتم.خدایا این اندك نیایش قلبی را ازمن بپذیر. تو در دور دست ها نیستی این منم كه گاها از تو فاصله می گیرم و دور می شوم اما بدان محبوب ترین محبوب قلب شكسته ام تویی.هنوز بغض می كنم،هنوز می گریم،هنوز می خندم،هنوز گاهی دلتنگ می شوم همه اینها نشانه حضور توست ای یگانه زیبا.


دنیــا فقط از بهــر ِ نیکان پای برجا شد

از بهر ِ نیکان جمله هستی نیز برپا شد

نویسندگان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

پیچک