تبلیغات
پاك ترین احساس من تو هستی بهترین هایم رابه تو می بخشم بدون توقع بدون چشمداشت
پاك ترین احساس من تو هستی بهترین هایم رابه تو می بخشم بدون توقع بدون چشمداشت
ورود دوستانی که دوستم ندارند یا کمتر دوستم دارند ممنوع.احساس متقابل است
قالب وبلاگ

به نام خدایی که همین نزدیکی است

خدایی که داشتنش جبران همه ی نداشته هاست

السلام علیک با بنت رسول الله

السلام علیک یا اخت ولی الله

السلام علیک یا دخت ولی الله

السلام علیک یا فاطمه المعصومه سلام الله علیها و برکاته،اشفعی لی فی الجنه

لیلی ام

یکی از قشنگ ترین و خاطره انگیزترین شنبه های زندگیم را ساختی.ازت ممنونم.لیلی تو گل هزار برگ دلم بودی وقتی در حرم بی بی سلام الله علیها اشک بی اختیار از چشمان درخشانت جاری بود

نورای نازم ،خوشگل خاله تی تی،وقتی شیرین شیرین حرف می زنی و دستم را می گیری و می خندی و می  خندانی عشق قشنگ ترین اتفاقیست که می افتد.

ری رای عزیزم تماشای تو مثل تماشای خورشید در پاییز نوازش گر و آرامبخش است

و مادرت لیلی جان  که کلامش مِهر،دستانش گرم و پرعطوفت و دلش فواره ی عشق است و من امیدم به دعاهای مادر نازنین است لیلی جان و بی بی ِبخشنده ی  قم حتما مادر آبرومند و بسیار مهربانت را حاجت روا و دست پُر به خانه اش برگردانده است.انشاءالله

لیلی جانم خوشگل و نازنینم فقط امیدوارم دوباره و دوباره این دیدار تکرار شود.امیدوارم زود به زود دلت برای بی بی و برای مسجد مقدس جمکران که هردو منبع آرامش هستند تنگ شود و بهانه ای باشد که من زود به زودتر ببینمت عزیزدلم.

بعدا نوشت از خونه ی مامانم:خونه مون همونجور بود و تمیز نکرده بودم(آخه قبلش  همش یا سردر شدید داشتم یا سنگ هام شیطونی می کردن )ولی خجالت نکشیدم لیلی جون رو بردم خونه(تی تی بچه پررو) و اونقدر خدا با من بود که شنبه اصلا سنگ ها اذیتم نکردند و محبور نشدم جلو لیلی هی بنالم.اصلا باوجود نورا مگه آدم جاییش درد می کنه؟؟خدایا من که نیکان که امروز تولدشه برام کافیه اما به هرکی که خیلی دوستش داری یه دختر عنایت کن.

خدایا بابت داشتن نیکان ،مامان قشنگم و دوست هایی که خیلی دوستشون دارم و خیلی خیلی مهربان و پاک و بی ریا هستند ازت ممنونم.خداجون می بوسمت

اللهم عجل لولیک الفرج،السلام علیک یا صاحب العصر و الزمان عجل الله تعالی و فرجه الشریف


[ یکشنبه 1 بهمن 1396 ] [ 09:46 ق.ظ ] [ طیبه ، تی تی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

من طیبه هستم
صبورانه در انتظار زمان بمان. هرچیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب كند، درختان، خارج از فصل خود میوه نمی دهند.
می تونم بگم بهترین سال زندگیم بود سال90. سالی كه با تحمل اضطرابهای شدید ،سالی كه بهترین سال زندگیم شد و بالاخره خداوند هدیه ازدواج من و بابای نیكان رو داد. فكر می كنید چی بود؟
بله خب نیكان ریزه بود .ما خیلی مطمئن نبودیم اما دكترها یكسره مارو امیدوار می كردند كه این بار ما بچه دار می شیم.اولش تشخیص داده بودند دختره ولی بعد پسر به دنیا اومد .شب اول بهمن ماه1390 كاكل زری ما كه هفت ماهه بود در تهران به دنیای ما اومد.با چشمهایی درشت،جستجوگر و دهانی باز تا آخر.بهت گفتم خوش اومدی عزیزم قدم بذار توی دلم نه روی چشمم .تموم روزهای خوب من از اون روز شروع شد.
لذت بخشه دیدن بالندگی تو درست مثل ثبت جای پای خودمان در عمقی از برف.بچه نیستی كه گلی غنچه ای.top baby .خوش گریه و با كلاس.نوید لحظاتی خوش .رنگین كمان حتی نه زیباتر و حتی باشكوه تر از رنگین كمان.دل ویران و خسته مان را آباد می كنه عشق این طفل نازنین.دلم جایگاه مهر این پادشه خوبان.ژاله صبحگاهه.چطور قربون صدقه ش نروم آخه.نمی تونم. باید بگم كه خیلی دوستش دارم.خیلی .هرچقدر خسته باشم و گرسنه و تشنه اولین اولویتم نیكانه .منـتت رو هم دارم عزیزم.

هله نومید مباش
چو تورا یار براند
كه نه فردات بخواند
در اگر بر تو ببندد
برو و صبر كن آنجا
كه پس از صبر تو را
او به سر سور نشاند
و اگر بر تو ببندد
همه ره ها و گذر ها
ره دیگر بگشاید
كه كس آن را نداند
ره دیگر بگشاید

خداوندا من از جایگاه خویش در این جهان خرسندم تو هم از من خرسند باش حتی اگر من زیاد هم سپاسگزار نبوده باشم . ضیافتی ست حضور تو در زندگانیم.با فكر حضور تو شادم و در ضیافت شاهانه ات غرقم.خدایا همه چیز گذارست فقط وجود تست كه نامیراست .هر افتادنی كه از سوی تو باشد برخاستنش حتمی ست .من به این حقیقت ایمان دارم كه تو دستم را گرفته ای و من اینك ایستاده ام كه نه...به سوی تو در حركتم.خدایا این اندك نیایش قلبی را ازمن بپذیر. تو در دور دست ها نیستی این منم كه گاها از تو فاصله می گیرم و دور می شوم اما بدان محبوب ترین محبوب قلب شكسته ام تویی.هنوز بغض می كنم،هنوز می گریم،هنوز می خندم،هنوز گاهی دلتنگ می شوم همه اینها نشانه حضور توست ای یگانه زیبا.


دنیــا فقط از بهــر ِ نیکان پای برجا شد

از بهر ِ نیکان جمله هستی نیز برپا شد

نویسندگان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

دانلود آهنگ جدید

پیچک