تبلیغات
پاك ترین احساس من تو هستی بهترین هایم رابه تو می بخشم بدون توقع بدون چشمداشت
پاك ترین احساس من تو هستی بهترین هایم رابه تو می بخشم بدون توقع بدون چشمداشت
ورود دوستانی که دوستم ندارند یا کمتر دوستم دارند ممنوع.احساس متقابل است
قالب وبلاگ


نیکان دوباره از پریروز عصر  به این ور که بردمش حمام شستمش هی گرم میشه تب می کنه ،نبردیمش پیش دکتر چون آخر هفته و جمعه دکتر خوب نداریم ببینیم امروز چی میشه شب ببریم پیش همون دکتر موسوی.الان هم با کلی اضطراب بردمش مدرسه و به مربیش سپردم و شربت بروفن رو دادم که اگه دوباره تب کرد بهش بده تا من برم پیشش.نمی شد امروز بمونه پیش خودم چون تا حداکثر یک ساعت دیگه مبین میاد دم اداره می خوام با مامانم  و مبین برم بیمارستان برای رادیولوژی کمرِ مامان

قبل از اینکه حمومش کنم اول رادیات های حموم رو روشن کردم گرمش کردم ..دمای خونه رو بردم بالاتر گرم شد بعد از حمومش سشوار کشیدم کاملا خشک شد ولی بازهم نمیدونم چرا یه ساعت بعدش بیحال شد و بعدش تب و ...

از طرفی پنج شنبه دم ظهر که داداش علیرضا و آبجی سارا مامان رو بردند پیش یه دکتر فوق تخصص دیگه گفته بود دستور فیزیوتراپی قبلی که دکتر قبلی داده بوده کاملا غلط بوده و باعث شده دیسکش بدتر بشه و مهره ها بیشتر از هم باز بشن و عکس امروز و یه دستور پزشکی هسته ای که پنج شنبه بعدی نوبت دادند رو براش نوشته

مامان اینا دسته جمعی این مدت به من الکی گفته بودن مامان بهتر شده که من ناراحت نشم و بیماریم عود نکنه و من پنج شنبه خیلی حرص خوردم  که چرا اینقدر با من صاف نیستن.درسته کاری ازم برنمیاد  ولی دیگه اینقدر هم بی جنبه نیستم که.... داروهامو می خورم  بیماریم هم مهارشده است ،الکی شولوغش می کنند و الکی لوسم می کنند....اینقدر بدم میاد که...اصلا اون شب رفتیم شب نشینی همچین ظاهرسازی کردند که من ابدا شک نکردم که مامان بدتر شده ،تازه تصمیم گرفته بودم  دوهفته ی دیگه با بچه های اداره که میرن مشهد منهم برم و مامان رو هم ببرم....زهی خیال باطل.البته که من نمیرم این سفر رو.بدون مامانم  امکان نداره مشهد برم.اینجور طلبیده شدن به درد من نمی خوره مگر اینکه تا اونوقت مامانم کاملا خوب بشه.
[ شنبه 25 آذر 1396 ] [ 09:21 ق.ظ ] [ طیبه ، تی تی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

من طیبه هستم
صبورانه در انتظار زمان بمان. هرچیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب كند، درختان، خارج از فصل خود میوه نمی دهند.
می تونم بگم بهترین سال زندگیم بود سال90. سالی كه با تحمل اضطرابهای شدید ،سالی كه بهترین سال زندگیم شد و بالاخره خداوند هدیه ازدواج من و بابای نیكان رو داد. فكر می كنید چی بود؟
بله خب نیكان ریزه بود .ما خیلی مطمئن نبودیم اما دكترها یكسره مارو امیدوار می كردند كه این بار ما بچه دار می شیم.اولش تشخیص داده بودند دختره ولی بعد پسر به دنیا اومد .شب اول بهمن ماه1390 كاكل زری ما كه هفت ماهه بود در تهران به دنیای ما اومد.با چشمهایی درشت،جستجوگر و دهانی باز تا آخر.بهت گفتم خوش اومدی عزیزم قدم بذار توی دلم نه روی چشمم .تموم روزهای خوب من از اون روز شروع شد.
لذت بخشه دیدن بالندگی تو درست مثل ثبت جای پای خودمان در عمقی از برف.بچه نیستی كه گلی غنچه ای.top baby .خوش گریه و با كلاس.نوید لحظاتی خوش .رنگین كمان حتی نه زیباتر و حتی باشكوه تر از رنگین كمان.دل ویران و خسته مان را آباد می كنه عشق این طفل نازنین.دلم جایگاه مهر این پادشه خوبان.ژاله صبحگاهه.چطور قربون صدقه ش نروم آخه.نمی تونم. باید بگم كه خیلی دوستش دارم.خیلی .هرچقدر خسته باشم و گرسنه و تشنه اولین اولویتم نیكانه .منـتت رو هم دارم عزیزم.

هله نومید مباش
چو تورا یار براند
كه نه فردات بخواند
در اگر بر تو ببندد
برو و صبر كن آنجا
كه پس از صبر تو را
او به سر سور نشاند
و اگر بر تو ببندد
همه ره ها و گذر ها
ره دیگر بگشاید
كه كس آن را نداند
ره دیگر بگشاید

خداوندا من از جایگاه خویش در این جهان خرسندم تو هم از من خرسند باش حتی اگر من زیاد هم سپاسگزار نبوده باشم . ضیافتی ست حضور تو در زندگانیم.با فكر حضور تو شادم و در ضیافت شاهانه ات غرقم.خدایا همه چیز گذارست فقط وجود تست كه نامیراست .هر افتادنی كه از سوی تو باشد برخاستنش حتمی ست .من به این حقیقت ایمان دارم كه تو دستم را گرفته ای و من اینك ایستاده ام كه نه...به سوی تو در حركتم.خدایا این اندك نیایش قلبی را ازمن بپذیر. تو در دور دست ها نیستی این منم كه گاها از تو فاصله می گیرم و دور می شوم اما بدان محبوب ترین محبوب قلب شكسته ام تویی.هنوز بغض می كنم،هنوز می گریم،هنوز می خندم،هنوز گاهی دلتنگ می شوم همه اینها نشانه حضور توست ای یگانه زیبا.


دنیــا فقط از بهــر ِ نیکان پای برجا شد

از بهر ِ نیکان جمله هستی نیز برپا شد

نویسندگان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

دانلود آهنگ جدید

پیچک