تبلیغات
پاك ترین احساس من تو هستی بهترین هایم رابه تو می بخشم بدون توقع بدون چشمداشت
پاك ترین احساس من تو هستی بهترین هایم رابه تو می بخشم بدون توقع بدون چشمداشت
ورود دوستانی که دوستم ندارند یا کمتر دوستم دارند ممنوع.احساس متقابل است
قالب وبلاگ

دلم می خواهد این احساس خوشایند سبکبالی را با خوانندگان ثابت و یا گذری تقسیم کنم.

سرزمین ِ قلب من بسیار شاد و بسیار جذاب و بسیار مهربان است.نیازی به انقلاب های دیگر ندارد.معصوم ترین  فرشته ها در قلب خانه ی کوچک ما هستند و  زیباترین فرشته ی خدا "نیکان" بر دلهای ما حکومت می کند.سرزمین ِ دلم به جز نیکان به هیچ چیز نیاز ندارد.دیگران فقط عشق ِ مرا  را آلوده کردند.عشق ِ پاک و مقدس ِ من فقط "نیکان" .....برتر از هر آفریده ای در جهان و ستاینده ی آنم که آفرید  او را.

این عشق ِ پاک ِ من است که صادقانه نیکانم را صدا می زند و مرا به کودک تبدیل می کند  تا همبازی فرزند خردسالم باشم تا احساس تنهایی نکند.از رد بوسه های من و نیکان نمودار صعودی مرزهای خوشبختی ما ترسیم می گردد و خوشا به سعادت من که مادر ِ نیکان شده ام.

راستی امروز صبح گوشی را دادم به ملیحه جون دختر اداریم (۱۸ سال از من کوچیک تره و کارشناس ارشد کامپیوتر و مدیر شبکه ی سازمان  و هم اتاقی من هست و باباش همکار بازنشسته ی خودم هست) و با اینکه رمز اینستا و ایمیلم یادم نبود به هرترتیبی بود اینستام رو کلا حذف کرد.ازش ممنونم.ملیحه قول داده اولین خانم اداره باشه که در اوج جوانی دکتراشو می گیره.امسال شرکت می کنه و ایشالا قبول میشه اونهم تو یه رشته ی تخصصی مهندسی  تا توانمندی و ذکاوت و زیبایی و نجابت و مذهبی بودن رو توامان به رخ همه بکشه.

اکثر خانم های سازمان ما ارشد خوندند ولی تو این سن کم نه....

اقایون هم همینطور

در آقایان دکترا هم زیاد داریم الان ولی نه تو سن کم و بیست و چند سالگی...بلکه بعد از سی و حتی سی و پنج

من ملیحه رو دائم تشویق می کنم قبل از سی دکترا رو گرفته باشه به امید خدا.هم باهوشه هم خرخون نیست ولی زبر و زرنگ و فرزه .جنبه اش رو هم داره...از اونایی نیست که اگه دکترا بگیره واسه خواستگار و شوهر قیافه بگیره.باوجود زیبایی و خانواده ی خوب و اصیل ابدا تو کار کلاس و قیافه و ادا اطوار نیست.خیلی به روزه ولی مذهبی.من از ادم های معتقد و دیندار خوشم میاد.[ شنبه 27 آبان 1396 ] [ 10:30 ب.ظ ] [ طیبه ، تی تی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

من طیبه هستم
صبورانه در انتظار زمان بمان. هرچیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب كند، درختان، خارج از فصل خود میوه نمی دهند.
می تونم بگم بهترین سال زندگیم بود سال90. سالی كه با تحمل اضطرابهای شدید ،سالی كه بهترین سال زندگیم شد و بالاخره خداوند هدیه ازدواج من و بابای نیكان رو داد. فكر می كنید چی بود؟
بله خب نیكان ریزه بود .ما خیلی مطمئن نبودیم اما دكترها یكسره مارو امیدوار می كردند كه این بار ما بچه دار می شیم.اولش تشخیص داده بودند دختره ولی بعد پسر به دنیا اومد .شب اول بهمن ماه1390 كاكل زری ما كه هفت ماهه بود در تهران به دنیای ما اومد.با چشمهایی درشت،جستجوگر و دهانی باز تا آخر.بهت گفتم خوش اومدی عزیزم قدم بذار توی دلم نه روی چشمم .تموم روزهای خوب من از اون روز شروع شد.
لذت بخشه دیدن بالندگی تو درست مثل ثبت جای پای خودمان در عمقی از برف.بچه نیستی كه گلی غنچه ای.top baby .خوش گریه و با كلاس.نوید لحظاتی خوش .رنگین كمان حتی نه زیباتر و حتی باشكوه تر از رنگین كمان.دل ویران و خسته مان را آباد می كنه عشق این طفل نازنین.دلم جایگاه مهر این پادشه خوبان.ژاله صبحگاهه.چطور قربون صدقه ش نروم آخه.نمی تونم. باید بگم كه خیلی دوستش دارم.خیلی .هرچقدر خسته باشم و گرسنه و تشنه اولین اولویتم نیكانه .منـتت رو هم دارم عزیزم.

هله نومید مباش
چو تورا یار براند
كه نه فردات بخواند
در اگر بر تو ببندد
برو و صبر كن آنجا
كه پس از صبر تو را
او به سر سور نشاند
و اگر بر تو ببندد
همه ره ها و گذر ها
ره دیگر بگشاید
كه كس آن را نداند
ره دیگر بگشاید

خداوندا من از جایگاه خویش در این جهان خرسندم تو هم از من خرسند باش حتی اگر من زیاد هم سپاسگزار نبوده باشم . ضیافتی ست حضور تو در زندگانیم.با فكر حضور تو شادم و در ضیافت شاهانه ات غرقم.خدایا همه چیز گذارست فقط وجود تست كه نامیراست .هر افتادنی كه از سوی تو باشد برخاستنش حتمی ست .من به این حقیقت ایمان دارم كه تو دستم را گرفته ای و من اینك ایستاده ام كه نه...به سوی تو در حركتم.خدایا این اندك نیایش قلبی را ازمن بپذیر. تو در دور دست ها نیستی این منم كه گاها از تو فاصله می گیرم و دور می شوم اما بدان محبوب ترین محبوب قلب شكسته ام تویی.هنوز بغض می كنم،هنوز می گریم،هنوز می خندم،هنوز گاهی دلتنگ می شوم همه اینها نشانه حضور توست ای یگانه زیبا.


دنیــا فقط از بهــر ِ نیکان پای برجا شد

از بهر ِ نیکان جمله هستی نیز برپا شد

نویسندگان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

دانلود آهنگ جدید

پیچک