پاك ترین احساس من تو هستی بهترین هایم رابه تو می بخشم بدون توقع بدون چشمداشت
درباره وبلاگ


من طیبه هستم
صبورانه در انتظار زمان بمان. هرچیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب كند، درختان، خارج از فصل خود میوه نمی دهند.
می تونم بگم بهترین سال زندگیم بود سال90. سالی كه با تحمل اضطرابهای شدید ،سالی كه بهترین سال زندگیم شد و بالاخره خداوند هدیه ازدواج من و بابای نیكان رو داد. فكر می كنید چی بود؟
بله خب نیكان ریزه بود .ما خیلی مطمئن نبودیم اما دكترها یكسره مارو امیدوار می كردند كه این بار ما بچه دار می شیم.اولش تشخیص داده بودند دختره ولی بعد پسر به دنیا اومد .12 آبان ماه 1390 كاكل زری ما كه هفت ماهه بود در تهران به دنیای ما اومد.با چشمهایی درشت،جستجوگر و دهانی باز تا آخر.بهت گفتم خوش اومدی عزیزم قدم بذار توی دلم نه روی چشمم .تموم روزهای خوب من از اون روز شروع شد.
لذت بخشه دیدن بالندگی تو درست مثل ثبت جای پای خودمان در عمقی از برف.بچه نیستی كه گلی غنچه ای.top baby .خوش گریه و با كلاس.نوید لحظاتی خوش .رنگین كمان حتی نه زیباتر و حتی باشكوه تر از رنگین كمان.دل ویران و خسته مان را آباد می كنه عشق این طفل نازنین.دلم جایگاه مهر این پادشه خوبان.ژاله صبحگاهه.چطور قربون صدقه ش نروم آخه.نمی تونم. باید بگم كه خیلی دوستش دارم.خیلی .هرچقدر خسته باشم و گرسنه و تشنه اولین اولویتم نیكانه .منـتت رو هم دارم عزیزم.

هله نومید مباش
چو تورا یار براند
كه نه فردات بخواند
در اگر بر تو ببندد
برو و صبر كن آنجا
كه پس از صبر تو را
او به سر سور نشاند
و اگر بر تو ببندد
همه ره ها و گذر ها
ره دیگر بگشاید
كه كس آن را نداند
ره دیگر بگشاید

خداوندا من از جایگاه خویش در این جهان خرسندم تو هم از من خرسند باش حتی اگر من زیاد هم سپاسگزار نبوده باشم . ضیافتی ست حضور تو در زندگانیم.با فكر حضور تو شادم و در ضیافت شاهانه ات غرقم.خدایا همه چیز گذارست فقط وجود تست كه نامیراست .هر افتادنی كه از سوی تو باشد برخاستنش حتمی ست .من به این حقیقت ایمان دارم كه تو دستم را گرفته ای و من اینك ایستاده ام كه نه...به سوی تو در حركتم.خدایا این اندك نیایش قلبی را ازمن بپذیر. تو در دور دست ها نیستی این منم كه گاها از تو فاصله می گیرم و دور می شوم اما بدان محبوب ترین محبوب قلب شكسته ام تویی.هنوز بغض می كنم،هنوز می گریم،هنوز می خندم،هنوز گاهی دلتنگ می شوم همه اینها نشانه حضور توست ای یگانه زیبا.


دنیــا فقط از بهــر ِ نیکان پای برجا شد

از بهر ِ نیکان جمله هستی نیز برپا شد


مدیر وبلاگ : طیبه ، تی تی
نویسندگان
دوشنبه 2 تیر 1399 :: نویسنده : طیبه ، تی تی
افسردگیم تموم شد ، غم و اشکم تموم شد و با صحبت های شما عزیزانم و خواهرها و مرضی خیلی خیلی خوبم آرامش گرفتم و حالم خوب شد ،دیگه وقتش بود .
وقتش بود   که با اونی که ریشه ی اصلی ناراحتی من بود در آرامش صحبت کنم ،به قدر 4 دقیقه باهاش حرف زدم و فهموندم که نباید این رفتار رو مرتکب می شد و اون حرفا رو می زد و دلم شکست و چند روز افسرده بودم، ایشون هم گفت من منظوری نداشتم حالم بد بود و شرایطم نرمال نبود و تو باید درک کنی .
البته که به نظر من وقت هایی که حالمون بده که نباید به کسی بی احترامی کنیم ،تندی کنیم و چیزهایی بگیم که ناراحت می کنه بقیه رو.
شاید چون من خودم خیلی صبوری می کنم و این جور وقت ها خیلی کم حرف می زنم و اتفاقا همش مواظبم حالا که من حالم بده مواظب زبونم باشم که چی ازش درمیاد

شاید ایشون دوباره این رفتار رو تکرار کنه که من ابدا به عنوان یه رفتار اجتماعی و حتی خانوادگی که دیگه بدتر قبول ندارم اما به هرحال همین که تونستم با چند جمله ی کوتاه حرفم رو  در آرامش کامل بهش بزنم و طرفم جبهه نگیره  حیلی خوشحالم.خداروشکر در عین دیوونگی و سرخوش بودن می تونم در مواقع لزوم خودم رو کنترل کنم و خشمی نداشته باشم،خودم فکر می کنم غصه بهتر از خشمه،جون وقتی غصه می خورم دل کسی نمی شکنه اما اگر خشم داشته باشم احتمالش زیاده که حرفایی بزنم که بعدا پشیمون بشم از گفتنش.
خیلی از خودم ممنونم و جا داره خودشیفتگی کنم چون من وقت های ناراحتی،مریضی و عصبانیت اتفاقا برخلاف اینکه خیلی شولوغ و پرسر و صدا هستم و کودک درونم فعال(البته یه تست دادم که جوابش دراومد کودک درئن شما بین 16 تا 21 سال هست) ولی خوشحالم و از خودم بارها  و بارها ممنونم که وقت عصبانیت اتفاقا خیلی آروم و مظلوم میشم و از یک خانم نسبتا عاقل و بالغ تبدیل میشم  به  یه دختربچه درونگرا  و باعث آزار اطرافیانم نمیشم .به نظرم که اخلاق خیلی مهم تر از قیافه هست.قیافه هرچی که باشه تکراری میشه ،میشه بینی رو جراحی کرد و سربالا،میشه وزن رو با رژیم کنترل کرد،میشه تیپ رو با پول و لباس های زیبا درست کرد،کک و مک صورت رو با کرم ها  مرتفع کرد و تازگی ها هم که تزریق چربی  و بوتاکس و ژل و چیزای دیگه که من سر در نمیارم اما اخلاق به نظرم در درجه ی اول قرار داره که خیلی سخت تر میشه تغییرش داد.خیلی خوشحالم که هم از نظر خودم و هم از نظر اونایی که با من ارتباط دارتد اخلاقم خیلی بهتر از چهره مه.
اخلاق رو هم میشه بهتر کرد ،من معایب اخلاقی زیاد داشتم (بعضی هاش مثبت بودند ولی درجامعه فهمیدم که نباید این رفتار رو تکرار کنم) که باید گاهی بتونم بگم نه که البته زیاد هنوز موفق نشدم و یا این که خب گاهی دیگه زیاد صمیمی میشم با دو سه تا از  پرسنل سازمان (هم آقا هم خانم) و خب سالهاست سعی می کنم که ضمن رعایت روابط عمومی و اجتماعی مناسب حواسم به بعضی جزئیات و بعضی آدم ها باشه.باید باز هم روی اخلاق خودم کار کنم و قطعا گل بی خار خداست

خب تعریف و خودستایی کافیه و امیدوارم این نوشته ی من به درد کسی بخوره چون منظورم واقعا خودستایی نبود .تجربه هام بود.انشالا که شماها هیچکدوم جزو اون دسته که عصبانی شدنی بدون فکر  حرف می زنند نباشید.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 4 تیر 1399 09:58 ق.ظ
خداروشکر که حالا بهترید :)
امیدوارم همیشه خوب باشید
طیبه ، تی تی ممنونم
واقعا خداروشکر
ایشالا شما هم همیشه خوب باشی عزیزم
سه شنبه 3 تیر 1399 09:53 ب.ظ
خوب خدا رو شکر که الان خوبی
منم وقتی از دست کسی ناراحت میشم بغض میکنم و حتی گریه میکنم ولی حرفی نمیزنم که بعدش پشیمون بشم ...

در ضمن خانوم خانوما شما هم چهره زیبا داری، هم سیرت زیبا ..

میگم این تست کودک درون رو کجا انجام دادی؟ فکر کنم کودک درون من یه نوزاد دو روزه باشه :))
طیبه ، تی تی سلام بر نگین شیراز دو روزه.بوس به نی نی عسلمون
چه خوب .منم ترجیح میدم ۱ناراحتیم رو با خودم حل کنم حتی توی دلم حق بدم به بقیه ولی سر فرصت مناسب معمولا خیلی کوتاه مشکلم رو بیان می کنم
الیته قبلاها جوان تر که بودم فقط ناراحت می شدم و در تنهایی گریه می کردم اما بعدا هم حرف نمی زدم
چندساله تمرین کردم یادکرفتم حرف بزنم
ممنونم از تعریفت ولی واقعا من خوش عکسم
تست کودک ه لینکش رو میذارم
ببین گشتم پیداش نکردم هروقت پیداش کردم برات میذارم
دوشنبه 2 تیر 1399 08:35 ب.ظ
خوشحالم آروم تر هستی طیبه جان
خیلی هم عالی که صحبت کردی تا آرامش پیدا کنی
الهی همیشه دلت آرام
طیبه ، تی تی آره دردانه جون خداروشکر خوب شدم
خوب که شدم با آرامش در حد سه چهار جمله کوتاه حرف زدم باور کن ۴ دقیقه هم نشد حرفای دوتامون ولی عالی بود.مرسی
دوشنبه 2 تیر 1399 12:38 ب.ظ
سلام تی تی نازم
الهی هزاران بار شکرت که، حال تی تی ما خوب شد
الهی که حال او عزیز هم به زودی زود به احسن الحال تبدیل بشه
و همیشه دل آرام باشید با یاد الله مهربون
طیبه ، تی تی سلام عزیزم
حال روان که به هم بخوره از حال جسمی خیلی بهتره
خدایا مریم جونم و عزیزانش در سلامتی کامل باشند
دوشنبه 2 تیر 1399 12:15 ب.ظ
خداروشکر که الان روبراهی , امیدوارم دیگه کسی طیبه ی مهربون ما رو اذیت نکنه.
طیبه ، تی تی ممنونم ازت.بله خداروشکر
هیچکس مخصوصا دلش نمیاد دیگری رو اذیت کنه ولی بعضی از دلسوزی ها و حرفهای تندی که به بهانه دلسوزی زده میشه ممکنه باعث ناراحتی طرف مقابل بشه
دوشنبه 2 تیر 1399 11:31 ق.ظ
سلام
خب الهی شکر الان حالتون خوبه:)
همیشه شاد باشید انشالله
طیبه ، تی تی سلام مرضیه جان
ممنون
شما هم همیشه شاد باشی و سلامت


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

دانلود آهنگ
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic