پاك ترین احساس من تو هستی بهترین هایم رابه تو می بخشم بدون توقع بدون چشمداشت
درباره وبلاگ


من طیبه هستم
صبورانه در انتظار زمان بمان. هرچیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب كند، درختان، خارج از فصل خود میوه نمی دهند.
می تونم بگم بهترین سال زندگیم بود سال90. سالی كه با تحمل اضطرابهای شدید ،سالی كه بهترین سال زندگیم شد و بالاخره خداوند هدیه ازدواج من و بابای نیكان رو داد. فكر می كنید چی بود؟
بله خب نیكان ریزه بود .ما خیلی مطمئن نبودیم اما دكترها یكسره مارو امیدوار می كردند كه این بار ما بچه دار می شیم.اولش تشخیص داده بودند دختره ولی بعد پسر به دنیا اومد .12 آبان ماه 1390 كاكل زری ما كه هفت ماهه بود در تهران به دنیای ما اومد.با چشمهایی درشت،جستجوگر و دهانی باز تا آخر.بهت گفتم خوش اومدی عزیزم قدم بذار توی دلم نه روی چشمم .تموم روزهای خوب من از اون روز شروع شد.
لذت بخشه دیدن بالندگی تو درست مثل ثبت جای پای خودمان در عمقی از برف.بچه نیستی كه گلی غنچه ای.top baby .خوش گریه و با كلاس.نوید لحظاتی خوش .رنگین كمان حتی نه زیباتر و حتی باشكوه تر از رنگین كمان.دل ویران و خسته مان را آباد می كنه عشق این طفل نازنین.دلم جایگاه مهر این پادشه خوبان.ژاله صبحگاهه.چطور قربون صدقه ش نروم آخه.نمی تونم. باید بگم كه خیلی دوستش دارم.خیلی .هرچقدر خسته باشم و گرسنه و تشنه اولین اولویتم نیكانه .منـتت رو هم دارم عزیزم.

هله نومید مباش
چو تورا یار براند
كه نه فردات بخواند
در اگر بر تو ببندد
برو و صبر كن آنجا
كه پس از صبر تو را
او به سر سور نشاند
و اگر بر تو ببندد
همه ره ها و گذر ها
ره دیگر بگشاید
كه كس آن را نداند
ره دیگر بگشاید

خداوندا من از جایگاه خویش در این جهان خرسندم تو هم از من خرسند باش حتی اگر من زیاد هم سپاسگزار نبوده باشم . ضیافتی ست حضور تو در زندگانیم.با فكر حضور تو شادم و در ضیافت شاهانه ات غرقم.خدایا همه چیز گذارست فقط وجود تست كه نامیراست .هر افتادنی كه از سوی تو باشد برخاستنش حتمی ست .من به این حقیقت ایمان دارم كه تو دستم را گرفته ای و من اینك ایستاده ام كه نه...به سوی تو در حركتم.خدایا این اندك نیایش قلبی را ازمن بپذیر. تو در دور دست ها نیستی این منم كه گاها از تو فاصله می گیرم و دور می شوم اما بدان محبوب ترین محبوب قلب شكسته ام تویی.هنوز بغض می كنم،هنوز می گریم،هنوز می خندم،هنوز گاهی دلتنگ می شوم همه اینها نشانه حضور توست ای یگانه زیبا.


دنیــا فقط از بهــر ِ نیکان پای برجا شد

از بهر ِ نیکان جمله هستی نیز برپا شد


مدیر وبلاگ : طیبه ، تی تی
نویسندگان
چهارشنبه 10 اردیبهشت 1399 :: نویسنده : طیبه ، تی تی
عاشقت بودم و خواهم ماند
تو موجه ترین ، مهربان ترین، فداکارترین، زحمتکش ترین و هر آنچه خوبی هست ترینی بودی که در تمام زندگی ۴۶ ساله ام دیده ام ، محترم ترین پدر روی زمین که می شناختمت.
در حوالی ساعت ده شب ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۴ برای همیشه چشمانت را بستی و برای همیشه دلتنگت  هستم، کاش بودی و به رسم عاشقی مخصوص بین من و تو ، روزی دستکم ده بار مرا به گرمترین و پناه ترین آغوش دنیا می فشردی و من چقدر افتخار می کنم که فرزند تو هستم و می دانم و یقین دارم که تو بعد از رفتنت بیناتر و شنواتر شدی.
می دانی، دلم برای فشردن دست های خشک و پینه دارت تنگ شده ، دلم برای قشنگ ترین چشم ها و زیباترین نگاهی که در تمام عمرم به سویم روانه شده بود تنگ شده، دلم برای همه ی تشویق ها و تشکرهایت برای کوچک ترین کار انسانی تنگ شده، دلم برای پدرترین پدر دنیا تنگ شده.
خدایا تو او را خوب می شناختی، شریف بود و پاک، بسیار با محبت بود و نجیب، لطفا ،لطفا با عشقش امیرالمومنین علی (ع) همنشین و محشور بگردان.
پدر از تو نوشتن همیشه شیرین ترین لذت ها را به وجودم می ریزد هر چند که دیگر نیستی تا ببوسمت و ببویمت، اما یادت همیشه دلم را لبریز از عاشقانه های پاک می کند و نبودت هیچ وقت برای من عادت نشد، ناگزیریم از زندگی و شکر گذار پروردگاری که زیستن را به ما هدیه کرد و قدردان خدای بسیار مهربانی که مرا لایق مادر شدن دید و زیباترین معجزه ی زندگیم ، پادشاه قلبم نیکان را به ما عطا کرد
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 15 اردیبهشت 1399 12:36 ب.ظ
روحشون شاد... چقدر بغض کردم با این پست
طیبه ، تی تی عزیزممممم
ممنونم.خوبی تو ؟ کارن جان عزیزدلمون خوبه؟
خوشحالم بابا خوب شدن و خیلی هم تبریک میگم مادر شدنت رو ، این لذت وصف ناپذیر رو
شنبه 13 اردیبهشت 1399 09:31 ق.ظ
خدا رحمت کنه پدرجانتون را
طیبه ، تی تی ممنون خدا نگهدارو پشت و پناه خودت و عزیزانت مخصوصا پدر مهربان و مادر عزیزت باش
جمعه 12 اردیبهشت 1399 08:07 ق.ظ
خدا رحمتشون کنه.از حاصل تربیتشون مشخصه به معنای واقعی انسان بودن
طیبه ، تی تی ممنونم روح همه درگذشتگان شاد
دلم می خواد عین پدرم باشم ولی نمی تونم.یه سادگی خودخواسته ی زیبایی داشت که ...
پنجشنبه 11 اردیبهشت 1399 09:10 ب.ظ
روحش شاد
طیبه ، تی تی فدات.
روح همه درگذشتگان شاد
پنجشنبه 11 اردیبهشت 1399 12:43 ق.ظ
قرین رحمت حق باشن طیبه جان خدا نیکان جان رو برات حفظ کنه
طیبه ، تی تی مرسی فرشته ی ماه و قشنگم
همه خانواده ات مخصوصا پدر و مادر نازنینت در پناه نگاه مهربان خدا ، الهی که تا همیشه زنده و سالم باشید همگی


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

دانلود آهنگ
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات