پاك ترین احساس من تو هستی بهترین هایم رابه تو می بخشم بدون توقع بدون چشمداشت
درباره وبلاگ


من طیبه هستم
صبورانه در انتظار زمان بمان. هرچیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب كند، درختان، خارج از فصل خود میوه نمی دهند.
می تونم بگم بهترین سال زندگیم بود سال90. سالی كه با تحمل اضطرابهای شدید ،سالی كه بهترین سال زندگیم شد و بالاخره خداوند هدیه ازدواج من و بابای نیكان رو داد. فكر می كنید چی بود؟
بله خب نیكان ریزه بود .ما خیلی مطمئن نبودیم اما دكترها یكسره مارو امیدوار می كردند كه این بار ما بچه دار می شیم.اولش تشخیص داده بودند دختره ولی بعد پسر به دنیا اومد .12 آبان ماه 1390 كاكل زری ما كه هفت ماهه بود در تهران به دنیای ما اومد.با چشمهایی درشت،جستجوگر و دهانی باز تا آخر.بهت گفتم خوش اومدی عزیزم قدم بذار توی دلم نه روی چشمم .تموم روزهای خوب من از اون روز شروع شد.
لذت بخشه دیدن بالندگی تو درست مثل ثبت جای پای خودمان در عمقی از برف.بچه نیستی كه گلی غنچه ای.top baby .خوش گریه و با كلاس.نوید لحظاتی خوش .رنگین كمان حتی نه زیباتر و حتی باشكوه تر از رنگین كمان.دل ویران و خسته مان را آباد می كنه عشق این طفل نازنین.دلم جایگاه مهر این پادشه خوبان.ژاله صبحگاهه.چطور قربون صدقه ش نروم آخه.نمی تونم. باید بگم كه خیلی دوستش دارم.خیلی .هرچقدر خسته باشم و گرسنه و تشنه اولین اولویتم نیكانه .منـتت رو هم دارم عزیزم.

هله نومید مباش
چو تورا یار براند
كه نه فردات بخواند
در اگر بر تو ببندد
برو و صبر كن آنجا
كه پس از صبر تو را
او به سر سور نشاند
و اگر بر تو ببندد
همه ره ها و گذر ها
ره دیگر بگشاید
كه كس آن را نداند
ره دیگر بگشاید

خداوندا من از جایگاه خویش در این جهان خرسندم تو هم از من خرسند باش حتی اگر من زیاد هم سپاسگزار نبوده باشم . ضیافتی ست حضور تو در زندگانیم.با فكر حضور تو شادم و در ضیافت شاهانه ات غرقم.خدایا همه چیز گذارست فقط وجود تست كه نامیراست .هر افتادنی كه از سوی تو باشد برخاستنش حتمی ست .من به این حقیقت ایمان دارم كه تو دستم را گرفته ای و من اینك ایستاده ام كه نه...به سوی تو در حركتم.خدایا این اندك نیایش قلبی را ازمن بپذیر. تو در دور دست ها نیستی این منم كه گاها از تو فاصله می گیرم و دور می شوم اما بدان محبوب ترین محبوب قلب شكسته ام تویی.هنوز بغض می كنم،هنوز می گریم،هنوز می خندم،هنوز گاهی دلتنگ می شوم همه اینها نشانه حضور توست ای یگانه زیبا.


دنیــا فقط از بهــر ِ نیکان پای برجا شد

از بهر ِ نیکان جمله هستی نیز برپا شد


مدیر وبلاگ : طیبه ، تی تی
نویسندگان
جمعه 22 فروردین 1399 :: نویسنده : طیبه ، تی تی
مطلب زیر رو چندین روز پیش  در وبلاگ مریم جان خوندم و واقعا از اون روز به  اید اگر وضعیت کنونی بر عکس می بود چه می‌شد ، مثلا به جای اینکه در خانه بمانیم ، می گفتند که هیچکس در خانه نماند ، و اگر در خانه بمانید جانتان را از دست می دهید و به چه علت ؟به علت ، مثلا نبود اکسیژن !
اگر در خانه بمانیدبه علت نبود اکسیژن از بین می روید ،
داخل ماشینها و هرگونه وسایل  نقلیه هم نمی توانید بروید ، چون آنجا هم اکسیژن وجود ندارد و فقط در محیط باز باشید ، ،حال فکرش را بکنید چقدر می توانیم  در محیط باز دوام بیاوریم و آیا بیرون از خانه امنیت داریم ، آیا می توانیم آنطور که در خانه راحت هستیم ،بیرون از خانه هم راحت باشیم ، از نظر امنیت،  آسایش  و راحتی نداشتیم  ، امکان مزاحمتها ،دزدی‌ها،سرما،وگرما بود ،و امکاناتی مثل حمام و سرویس بهداشتی و خواب راحت نبود ، حسابش را بکن همه مردم بیرون باشند و سرو صدا و داد و فریاد بچه ها و تفاوت زندگی و سلایق و فرهنگ مردم ، این همه جمعیت ،واین همه شلوغی واقعا در تصور نمی گنجید . 
فکرش را بکن اولا که معلوم نیست ، که بتوانی  یه جای راحت و دنج برای خودت گیر بیاوری ، اگر هم بتوانی  ،اطمینان داشته باش به خاطر کمبود جا مردم  بهم چسبیده اند  ، و کیپ در کیپ اسکان خواهند کرد ، و بیخ گوش هم و به اجبار باید زندگی کنند ،بچه ها تو سر هم می زنند ، و خانواده ها درگیر می شوند وچه بلبشویی خواهد شد۰
پس در حال حاضر ناشکری نکنید ودر خانه هایتان بمانید ، واز زندگی در کنار خانوا ده هایتان لذت ببرید و دعا کنید وضع از این که هست بدتر نشود ، واز گناهان بعلت ناشکری از داشته هایتان استغفار کنید،واز خدا طلب مغفرت کنیم و زمانی که به زندگی عادی برگشتیم ،دیگر رفتارهای بد گذشته امان را تکرار نکنیم ، و سطح توقعاتمان را پایین بیاوریم ، واز زمین و زمان شکایت نکنید ، واین روزها را هرگز فراموش نکنید ، وهر زمان که از زندگی شکایت داشتیم ، یاد این روزها بیفتیم و شاکر خداوند مهربان باشیم که اوست که خیر خواه ماست و تنها کسی است که برای بندگانش بد نمی خواهد ،و اطمینان داشته باشید این وضعیتی که پیش آمده است ، حتما خیری در آن است و ما از آن بی خبریم  و فقط خدا می دهند و بس 
با آرزوی روزهای بهتر و آینده ای درخشان تر 
خدایا چنان کن سر انجام کار که تو خشنود باشی و ما رستگار 
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

دانلود آهنگ
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات