پاك ترین احساس من تو هستی بهترین هایم رابه تو می بخشم بدون توقع بدون چشمداشت
درباره وبلاگ


من طیبه هستم
صبورانه در انتظار زمان بمان. هرچیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب كند، درختان، خارج از فصل خود میوه نمی دهند.
می تونم بگم بهترین سال زندگیم بود سال90. سالی كه با تحمل اضطرابهای شدید ،سالی كه بهترین سال زندگیم شد و بالاخره خداوند هدیه ازدواج من و بابای نیكان رو داد. فكر می كنید چی بود؟
بله خب نیكان ریزه بود .ما خیلی مطمئن نبودیم اما دكترها یكسره مارو امیدوار می كردند كه این بار ما بچه دار می شیم.اولش تشخیص داده بودند دختره ولی بعد پسر به دنیا اومد .12 آبان ماه 1390 كاكل زری ما كه هفت ماهه بود در تهران به دنیای ما اومد.با چشمهایی درشت،جستجوگر و دهانی باز تا آخر.بهت گفتم خوش اومدی عزیزم قدم بذار توی دلم نه روی چشمم .تموم روزهای خوب من از اون روز شروع شد.
لذت بخشه دیدن بالندگی تو درست مثل ثبت جای پای خودمان در عمقی از برف.بچه نیستی كه گلی غنچه ای.top baby .خوش گریه و با كلاس.نوید لحظاتی خوش .رنگین كمان حتی نه زیباتر و حتی باشكوه تر از رنگین كمان.دل ویران و خسته مان را آباد می كنه عشق این طفل نازنین.دلم جایگاه مهر این پادشه خوبان.ژاله صبحگاهه.چطور قربون صدقه ش نروم آخه.نمی تونم. باید بگم كه خیلی دوستش دارم.خیلی .هرچقدر خسته باشم و گرسنه و تشنه اولین اولویتم نیكانه .منـتت رو هم دارم عزیزم.

هله نومید مباش
چو تورا یار براند
كه نه فردات بخواند
در اگر بر تو ببندد
برو و صبر كن آنجا
كه پس از صبر تو را
او به سر سور نشاند
و اگر بر تو ببندد
همه ره ها و گذر ها
ره دیگر بگشاید
كه كس آن را نداند
ره دیگر بگشاید

خداوندا من از جایگاه خویش در این جهان خرسندم تو هم از من خرسند باش حتی اگر من زیاد هم سپاسگزار نبوده باشم . ضیافتی ست حضور تو در زندگانیم.با فكر حضور تو شادم و در ضیافت شاهانه ات غرقم.خدایا همه چیز گذارست فقط وجود تست كه نامیراست .هر افتادنی كه از سوی تو باشد برخاستنش حتمی ست .من به این حقیقت ایمان دارم كه تو دستم را گرفته ای و من اینك ایستاده ام كه نه...به سوی تو در حركتم.خدایا این اندك نیایش قلبی را ازمن بپذیر. تو در دور دست ها نیستی این منم كه گاها از تو فاصله می گیرم و دور می شوم اما بدان محبوب ترین محبوب قلب شكسته ام تویی.هنوز بغض می كنم،هنوز می گریم،هنوز می خندم،هنوز گاهی دلتنگ می شوم همه اینها نشانه حضور توست ای یگانه زیبا.


دنیــا فقط از بهــر ِ نیکان پای برجا شد

از بهر ِ نیکان جمله هستی نیز برپا شد


مدیر وبلاگ : طیبه ، تی تی
نویسندگان
یکشنبه 4 اسفند 1398 :: نویسنده : طیبه ، تی تی
شنیده ام بهار که بیاید ،هوا گرم تر شود ،"بد ویروس ِ کرونا "ضعیف خواهد شد و می میرد،راست گفته اند که روزگار همیشه بر یک قرار نمی ماند ،به خودمان امید می دهیم که دیگر چیزی از زمستان باقی نمانده ،تمام می شود و بهار می اید و هوای قم از بعد از اردیبهشت ناجوانمردانه گرم می شود ،شاید امسال اولین سالی باشد که قمی ها منتظر گرمای شدید و خرماپزونشون باشند.

تعداد مریض ها و بالطبع فوتی ها خیلی بیشتر از اخباری است که اعلام می شود....

البته من خودم بیشتر ویدئو های شاد و طنز و خنده دار می بینم و از خودم مراقبت روانی می کنم.اگر سیستم روانی ما مراقبت نشه ذهن ما درگیر افکار منفی باشه قطعا روی سیستم ایمنی ما تاثیر منفی خواهد گذاشت.

اگر ویدئو های شاد و طنز هم نبینم موسیقی گوش می کنم  وموسیقی رو  رو یک ضد ویروس می دونم برای روح و روانم.من که اصلا فیلم بین نبودم تازگی ها در اوقات فراغتم تو اداره فیلم هم می بینم.
اتاقم،میزم و کلیه وسایل اتاقم رو خودم با الکل 70 درصد به توصیه رافی جونم ضد عفونی کردم.از امروز هم نیورهای خدماتی اداره صبح ها قراره هر روز دستگیره های درب اتاق ها رو ضدعفونی کنند.
نیکان با خودم هست .چاره دیگه ای ندارم ولی تمام مواردی رو که میشه براش رعایت کرد می کنم.عادت هم نداره از اتاقم بیرون بره جز برای دبلیو سی و شستن دست هاش

لپ تاب و تبلت و دفترنقاشی و مدادرنگی هاش همراهشه و تا ظهر یه جورایی مشغوله و حتی وقت کم میاره
اتاق من رفت و آمدی نداره مگر حبیب که روزی یه بار میاد برای عرض ارادت .قبلا ها پرویز  هم میومد که دیگه خودش می دونه و نمیاد.منصوره دوستم هم خیلی کم  میاد و کارش زیاده .گاهی که زیاد دلتنگ میشیم برای دیدار به اتاق های همدیگه میریم.مرضیه هم دوروزه نیست و خبری ازش ندارم.باید پیامی بهش بدم.ایشالا  حال خودش و دختر کوچولوش خوب باشه

ادامه مطلب رو بخونید لطفا
حالا که خیالشان از انتخ+ابات مسخره راحت شد شبکه ی قم یکسره در حال زیرنویس پیام های بهداشتی و پیشگیری از ویروس است.تا قبل از آن فقط شبکه های اجتماعی و یکی دوروز مانده به شوی مسخره انتخاب+ات احتمالا علیرغم اینکه هنوز  قرار نبوده کسی از وجود کرونا و فوتی ها خبردار بشه اما احتمالا یکی از مسئولین دهانش لق شده و گزارش داده و دیگه با وجود این ارتباطات جدید و فضاهای مجازی نمی شد پنهانش کرد.

ما که از اقوام نزدیکمون که در بیمارستان ها به عنوان نرس یا امور اداری و حسابداری مشغولند این مدت هر روز خبر فوتی شنیدیم که خیلی بیشتر از  اخبار رسمی هست.همین دیروز پسرخاله ی حسین که بیمارستان فرقانی نرس هست 4 فوتی کرونایی رو دیده بود اما هنوز صلاح نیست جزء آمار بیاد،خواهرم و خواهرزاده ام که امور مدارک پزشکی و حسابداری بیمارستان شهید بهشتی هستند هر روز از فوت یکی دونفر در همون بیمارستان خبر میدن.
به پرسنل بیمارستان ها سهمیه ای از این ماسک های معمولی میدن اما در هیچ داروخانه ای ماسک نیست و به جاش شنیدم تو سایت دیوار ماسک به قیمت چندین برابر خیلی محرمانه به فروش می رسه که البته خواهر و خواهرزاده ی من از نوع فیلتردارش رو از همون سایت ظاهرا خریداری کردن به قیمت هر عدد 11 هزارتومن که انگار الان به 25 هزار تومان در همون سایت رسیده

خواهرشوهرم بیمارستان کامکاره  و طفلکی خودش ایمنی بدنش پایینه (بیماری داره)ولی بهشون فقط ماسک ساده دادن و مثلا بیمارستان های فرقانی و کامکار قرنطینه و به بیماری کرونا اختصاص داده شده اند.

حوزه علیمه رو تعطیل کردند ولی خارجی های زیادی که تو حوزه هستند به نظرتون تعطیلات رو به کشورهای خودشون برنمی گردن؟  و احتمالا ویروس با خودشون نمی برند سوغاتی؟

به نظر من حرم بانوی کریمه هم باید تعطیل می شد اما آقای حجت الا...حسینی نژاد می فرمایند حرم دائم ضدعفونی می شود و تعطیل کردن حرم چه ضرورتی دارد؟مردم باید خودشان مرقب باشند؟؟؟!!!!!!عجبا
و تعطیل کردن حرم باید در شورای امنیت ملی تصمیم گیری شود اگر لازم بود.این کار ممکن است جو منفی ایجاد کند.من طیبه ،خودم شخصا فکر می کنم تعطیلش نمی کنند تا درآمدهایشان از این بارگاه کم نشود .روزانه چقدر پول به ضریح حرم توسط زائرین واریز می گردد؟ شنیدم میله ای دور حرم کشیده اند که زائران از پشت میله زیارت کنند !!!! ولی بعدا وزارت بهداشت تکذیب کرده.
که البته زائران این روزها به گفته خود حسینی نژاد اکثرا خارجی هستند


بالاخره رئیس علوم پزشکی قم که داماد یکی از همین آیت ا...کله گنده ی قم هست فرمودند که به ایشان گفته اند نباید آمارهای بیماران مبتلا به کرونا را خودش ارائه دهد و وزارت بهداشت اعلم می کند و من طیبه به همه چیز مشکوکم و البته فکر می کنم در این خصوص هم آمارسازی انجام می شود
رئیس علوم پزشکی باز فرموده اند تعداد مریض ها در قم خیلی زیاد شده است و زنگ خطر در قم به صدا درآمده است.برخی پرسنل بیمارستانی هم ممکن است مبتلا شده باشند که هنوز آزمایشات آنان مشخص نشده است.

اما بعد از این همه اخبار منفی و نگران کننده ای که مجبور شدم بنویسم باید بگویم نمی دانم متاسفانه یا خوشبختانه زندگی عادی در قم جریان دارد.کارهای ساخت و ساز تعطیل نشده و هر روز کارگران را بر بالای برجها و آپارتمان ها می بینیم.بالاخره آنها هم روزیشان و خرج زندگیشان باید تامین شود.مغازه های کسب و کار از همه نوع باز است.فروشگاه ها،مغازه های کوچک ،مکانیکی ها و ....همه ی شغل ها.کار تعطیل نیست اما خیایان های قم به شدت خلوت شده است.این یعنی مردم به آگاهی نسبی رسیده اند اما هنوز نگاه ویژه ای که باید به قم بشود نشده است و باز این یعنی زنگ خطر برای تمام کشورم.

در این میان خنده ام می آید که امام جمعه فرموده اند :ترامپ آرزوی شکست قم به بهانه کرونا را با خود به گور خواهد برد.ما خودمان ارتباطمان با چین را قطع نکردیم و ترامپ مقصر شناخته شد و این خیلی خنده دار است.ما همیشه باید یک دشمن فرضی داشته باشیم تا حکو+متمان پایدار بماند .

موافقان و مخالفانم که این پست را می خوانید شاید برایتان خنده دار باشد و یا سوال برانگیز که من از روز اول ،ترامپ و کارها و سیاست هایش را دوست داشتم.او به کشور خود خیانت نمی کند و هرچه احتمالا کرده برای دیگران است ولی متاسفانه مسئولین بسیار حقیر ما به کار ظلم و ستم به میهن و مردم میهن خود مشغولند.

مثل همه ی مردم کشورم  من هم به عنوان یک کارشناس غیرحرفه ای در همه ی امور، فکر می کنم باید قم از روز اول قرنطینه می شد، که البته قرار هم نیست بشود


پی نوشت:همین الان خواهرم تماس گرفت گفت بیمارستان شهید بهشتی ،یکی از دکترهای متخصص عفونیش گفته آمار مبتلایان در شهر قم بیش از 1000 نفر هست .به هیچ عنوان برای کار غیرضروری از خونه هاتون بیرون نرید.خواهرم گفت این که میگن بچه ها دچار بیماری نمیشن هم چرته چون دیروز یه بچه 12 ساله با علائم کرونا رفته بیمارستان شهید بهشتی و از اونجا با آمبولانس فرستادنش بیمارستان فرقانی و بعد خبر رسیده بچه طفلی 12 سال از دنیا رفته.خدا به پدر و مادرش صبر بده.

نمی دونم نوشتم یا نه اینجا غیر از ماسک،ژل ضدعفونی،اسپری ضدعفونی وسایل و هرچیزی که مرتبط با پیشگیری از ویروس کرونا باشه پیدا نمیشه.من حدس می زنم که تا چند روز آینده مایع شست و شوی دست هم نایاب بشه.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 10 اسفند 1398 10:24 ق.ظ
سلام.صبح بخیر.مادرپسری خوش بگذره.
طیبه ، تی تی سلام عمه دلبرم
تنبل بودم و تنبل تر تر شدم.
اداره می رفتم حداقل صبح از خواب بیدار می شدم
از تنبلی دارم مریض میشم.تا حالا معده درد نداشتم اما امروز مطمئنم از تنبلی معده ام درد گرفته بود چون همش خوابیدم و ساعت ۱۱ پاشدم ناهار درست کردم و دوباره خوابیدم و ساعت سه یا سه و نیم ناهار خوردم بدون اینکه صبحانه خورده باشم.قطعا از تنبلی مریض شدم
دوشنبه 5 اسفند 1398 10:27 ق.ظ
تی تی جانم سلام نگرانت بودم تو تلگرام بهت پیام داده بودم الان خیلی خوشحال شدم که دیدم دیروز اینجا نوشتی عزیزم نمیدونم درمورد کرونا و مملکتمون و مسئولین بی مسیولیت و بی کفایت و دزد و بی شرف چی بنویسم سعی میکنم دهنم بسته باشه فقط نشستم نگاه میکنم ببینم اینا که میگن همه چیو با توکل و نذر و دعا رد میکنیم الان چکار میکنن؟؟؟
دوستت دارم خوشحالم سلامتین امیدوارم به سلامت این روزها هم بگذره
طیبه ، تی تی سلام عزیزم ممنونم
الان پیامت رو دیدم.
مهربانوجانم منم خیلی از حرفامو ننوشتم خب،
منم دوستت دارم ،بیشتررررر
انشالا این روزا هم می گذرن
وبت رو می خونم اما گاهی(خیلی کم) کامنتم نمیام .ولی همه ی مطالبت رو می خونم
دوشنبه 5 اسفند 1398 12:36 ق.ظ
سلام طیبه جون.خداروشکر که حالتون خوبه.خیلی خیلی مراقب خودتون و نیکان جون باشین.
طیبه ، تی تی سلام مریم بانوی وفادار مهربانم

الحمدلله.خودت چطوری؟ ایشالا شما هم در پناه خدا خوب و خوش و سالم باشید.
یکشنبه 4 اسفند 1398 11:25 ب.ظ
لطفا مواطب خودت باش عزیزم انشالله به زودی ریشه کن میشه
تا بوده همین بوده به قول دوستی هیچی چی درست نمیشه فقط تموم میشه
شهر ما ادودگی هوا گلو درد اورده وزلزله هم که امان نمیده پشت سر هم میلرزیم ولی اینو میدونم که خدا بهتر میدونه وباید تسلیم فرمانش بود یا با زلزله یا کرونا یا پراید یا سیل یه بهانه ای برلی رفتن هست مهم لحظه حال هست
طیبه ، تی تی هیچی چی درست نمیشه فقط تموم میشه

امید به خدا که درست بشه هر چند منم بعید می دونم
آره زلزله هاتون رو در جریانم و خیلی ناراحتم
خیلی داری بدون امید و انگیزه برای زندگی صحبت می کنی عشقم.یا من اینجور استنباط می کنم اما حرفات کاملا درسته .من خودم سعی می کنم همش تو کار رقص و قر و موسیقی باشم و بیشتر هم می بینم تا اینکه خودم پاشم تکون بخورم.بیشتر آهنگ گوش می دم یا کلیپ شاد و رقص می بینم.بالاخره هرکسی خودش بهتر می دونه چطور شادی رو به خودش تزیریق کنه تا امید هم بیشتر تو وجودش جریان پیدا کنه
یکشنبه 4 اسفند 1398 09:58 ب.ظ
اون قبلی بی نام من بودم
طیبه ، تی تی قربون مرضیه جانمم
یکشنبه 4 اسفند 1398 09:58 ب.ظ
سلام به مامان طیبه عزیز
ان‌شاالله همه‌مون از این کرونای خبیث به سلامت عبور می کنیم.
اولین سالیه که رفتم سر کار تو این چند ماه هر اتفاقی که دلتون بخواد افتاد. من دیگه نفسم بالا نمیاد از بس دستهام رو ضد عفونی کردم با محلول ها.البته قبل از کرونا هم انجام میدادم اما با شدت کمتر. کرونا منو نکشه این ژل های ضد عفونی کننده منو می کشن. آسم هم که دارم که دیگه تو خود بخوان حدیث مفصل.
طیبه ، تی تی سلام عزیزم مرضیه جانمممم
انشالا
آره سال 98 همه چی اتفاق افتاد .درسته
خب پس شاغل شدنت مبارک باشه عزیزم.حتما این هم می گذره و انشالا با کمترین خسارت جانی .
باز خدارو شکر کن که هنوز ضدعفونی و محلول پیدا می کنید و نایاب نشده
وااای الهی بگردم آسم خیلی خیلی بده مخوصا با وجود این محلول های شیمیایی سریع سرفه ها و تنگی نفس ها برمی گردند
تو رو خدا مواظب خودت باش.تو رو جان طیبه مواظب خودت باش ولی از فضل خداوند نا امید نباش.هم رعایت می کنیم هم امیدومون رو به خدا از دست نمیدیم هم ایشالا اون از دسته از مسئولینمون که درستکارند و وجدان دارند سلامت باشند و خداوند اجر خدماتشون رو در همین دنیا بهشون عطا کنه
یکشنبه 4 اسفند 1398 08:50 ب.ظ
یادم رفت اسممو بنویسم تو کامنت قبلی
اون لینکی که گذاشته بودید برام باز نشد سرچ کردم برام چیزی نیاورد بیزحمت اگه تونستید چک کنید دوباره بذارید
طیبه ، تی تی https://t.me/Photoqomnews/60667
عزیزم لینک تو تلگرامه
اما متنش اینه:

☑️اظهارات طلبه ای از شهر تورونتو ساکن قم در خصوص مدیریت کرونا در قم

حالا متنش نمیاد اینجا.به عنوان یه پست جدید براتون گذاشتم. بازم نیومد .اما تو کانال "خبری فوری قم" دو سه روز پیش گذاشتن صحت یا عدم صحتش بر عهده ی کسی که تو تلگرام تو کانال خبری قم گذاشته
یکشنبه 4 اسفند 1398 08:43 ب.ظ
اولا شما از کجا فهمیدید من کار آقای تبریزیان رو تایید میکنم ...
دوما اونایی که تو این روز ها این خبر رو بلد کردن چرا بعد از حذدود دو سال یادشون افتاد که اعتراض کنن به این حرکت.. چرا همون موقع چیزی نگفتن
ضمنا برام دقیقا اون روزا سوال شده بود چرا این کارو کردن و الان شما لطف کردید و این فرضیه رو به ذهنم اوردید که شاید میخواستند با بدبین کردن مردم به طب اسلامی و بی توجهی به توصیه هاشون بیشترین تلفات رو از ما بگیرن..

راستش من ته ذهنم یه ماجرایی بود که اتفاقا الان اومده بودم لینکشو بذارم دیدم اگه از اون اعتقاد و محبت قلبی تون به بانو خبر نداشتم اصلا گفتن این حرفا رو بیهوده میدونستم به شما
بعدشم خدا نکنه شما بمیرین همون دشمنای خدا و بندگان خوبش نابود بشن چرا شما؟...
طیبه ، تی تی فاطمه جان من قبل از آتش زدن کتاب هم به طور کلی به طب اسلامی،طب سوزنی و ...معتقد نبودم اما این هم شد برای من یک شاهد مثال
ته مانده اعتقادی دارم به مذهب که خودم دوستش دارم که علاقه ای ندارم با تکیه به علما و صحبت هاشون از دست بدم.چرا ته مانده؟ چون بقیه اعتقاداتم رو همین علما و حتی مداح ها مخصوصا درباری هاشون باعث شدند از دست بدم

راستی من حتی اگه بخوام نمی تونم طبق دستور طب اسلامی خوراکی مصرف کنم چون بسیار بد ادا و بدمزاج و ننر هستم.من هیچ دمنوشی نمی تونم میل کنم.حتی گل گاو زبان معمولی

بانوی مطهر قم رو دوستش دارم چون از بچگی حرمش بهم آرامش می داده و می ده.

خوندن قرآن رو دوست دارم و بهم آرامش میده.اما فکر نکن حالا همش قران دستمه ها .....ولی خیلی دوست دارم.خوندن بعضی از ذکرها رو هم خیلی خیلی دوست دارم
ضمنا من به جدایی دین از سیاست هم به شدت اعتقاد دارم.حالا این هم یک نظر شخصیه و کسی رو به این اعتقاد خودم تبلیغ نمی کنم

من برای هیچکس آرزوی مرگ ندارم.حتی تا به حال نگفتم مرگ بر آمریکا .مرگ و زندگی دست خداوندی است که اراده اش فوق تمامی اراده هاست.
ممنون که به من محبت دارین و فرمودی خدا نکنه شما بمیری .راستش دوست هم ندارم بمیرم اما راضی هستیم به رضای خدا.چه الان بدون هیچ بهانه ای و چه در 70 یا 90 سالگی.
خدا اول بهتون تن سالم عطا کنه و هرچیز دیگه ای که دوست دارید.
یکشنبه 4 اسفند 1398 06:05 ب.ظ
سلام
شما آدم نایسی هستید ولی متاسفانه تحلیل هاون بسیار ضعیف و با عرض معذرت بچگانه هست... والبته از نظر مطالعات تاریخی هم که...
رعایت نکات بهداشتی و سلامت و ایمنی، اهتمام مسوولین سر جاش اما از شما تعجب میکنم یه جوری صحبت میکنید که انگار حرم منشا کروناست
اتفاقا اگر قرار بر نجات ما از این مسیاله باشه مطمین باشید با نگاه و رحمت این حریم و خاندانه....
اگه تونستید یه سرچ بکنید ببینید وقتی طاعون یه زمانی تو این مملکت همه گیر شد چور مردم در خونه علما رفتند و طبق دستور مشخصی که برای توسل داده شده بود،به اون عمل کردن و دیگه کسی مبتلا به این بیماری نشد
در هر حال ارزوی سلامتی برای هموطنای عزیزم دارم
طیبه ، تی تی سلام فاطمه خانم
ممنون که زحمت کشیدی و نظرت رو گفتی.ممنون که به من گفتی نایس .حتما شما از من بهتر و نایس تر هستید.من مطمئنم
اما فاطمه جان اول که من عرض کردم من هم مثل بقیه ی مردم اظهار نظر کارشناسی و غیرحرفه ای دارم.
بعد هم از خدا که پنهان نیست از شما چه پنهان من عاشق معصومه ی شهرم هستم و خانه ی ما جایییست که هر روز باید از دور برگردانی به اداره برویم که هم مسجدمقدس جمکران را می بینیم و هم حرم مطهر را و امکان ندارد من بدون سلام و عرض ارادت و تحیت به بانوی نجیب قم از آنجا رد بشوم.من هم اندکی مذهب سرم می شود البته اگر بگذارند ته مانده ی اعتقاداتم سرجایش بماند.
درست است که شما تحلیل های مرا ضعیف و بچه گانه وصف کردید اما به هر حال هرکسی در مغز خود بنا به برداشت هایش از مشاهداتش تحلیل هایی دارد که من جسارتا در وبلاگ خودم نوشتم.
از شما ممنونم که تاریخ را به من یادآوری نمودید اما من خیلی وقته که بدون
اینکه مذهب را کنار بگذارم همچین اعتقادی به روش های علمایی ندارم و نمونه اش اتش زدن کتاب مهم پزشکی هاریسون توسط آیت ..تبریزیان
من ترجیح میدهم در اثر کرونا بمیرم تا اینکه تحت درمان چنین علمایی قرار بگیرم.
لطفا یک بار دیگر پست من رو بخونید .
انشالا شما و بقیه ی هم میهنانم در سلامت کامل باشید.
راستی این رو هم بخونید لطفا
☑️اظهارات طلبه ای از شهر تورونتو ساکن قم در خصوص مدیریت کرونا در قم

یکشنبه 4 اسفند 1398 02:50 ب.ظ
تو گیلان هم اوضاع مساعد نیست
كشته هم داده چند تا
ماسك و ژل ضد عفونى كننده و اینا هم نیست اصلا
فقط الكل فعلا هست
اخه بدبختى مدرسه و دانشگاه ها رو تعطیل كردن ، شما برو مركز خرید مردم همینجورى بیرونن ، آدم میمونه بخدا
ولى مقصر دولت به نظرم كه قرنطینه نمى كنه
وقتى قم و گیلان گرفتن و كشته داده این استان هاى وسط بیچاره ها هم امكان داره بگیرن ، البته ان شاءالله كه هیچ كس نگیره
خیلى مواظب خودتون باشید تو رو خدا
طیبه ، تی تی کهکشانی عزیزدلم

اینجا می دونم مشاغل تعطیل نیست اما مغازه ها به جز موارد خاص مثل سوپرمارکت ها و فروشگاه های موادغذایی مشتری زیادی ندارند.متاسفانه اقتصاد مردم شهر هم ضربه خورده
البته من خودم چندساله بازار نرفتم چندساله خیابان معروف صفاییه نرفتم و حتی عصر جدید که عاشقشم و بلوار گلستانه ...اما از بقیه شنیدم که بازار خیلی کساده و تک و توک مشتری پیدا میشه
من مواظبم به امید خدا ، لطفا شما هم خیلی مواظب باشید انگار یکی هم امروز در تنکابن به رحمت خدا رفته
یکشنبه 4 اسفند 1398 02:32 ب.ظ
حرف حساب بدون جواب
طیبه ، تی تی ممنونم .
البته عرض کردم من هم مثل بقیه مثل یه کارشناس غیرحرفه ای اظهار نظر می کنم
یکشنبه 4 اسفند 1398 12:03 ب.ظ
ای بابا کجای مملکت درست بوده و مدیریت بحران درست عمل کرده که انتظار داشته باشین این بار هم درست عمل بشه.باید باید خود مردم مدیریت کنن.
ان شاالله همیشه سالم و سلامت باشی
به امید روزهای بهاری
طیبه ، تی تی به امید روزهای بهاری.....چه شبه جمله ی امید بخشی.مرسی عزیزم.
یکشنبه 4 اسفند 1398 09:53 ق.ظ
سلام.به امید سلامتی مردم سرزمینم.از دیروز هرچی میام مینویسم زرت میهن ردمیکنه.عزیزم مراقبت های فردی باید رعایت بشود.حرم تعطیل نشود اما عقل مردم را باید تعطیل نکرد.دراین شرایط حساس زیارت نروند قرآن خداغلط می شود؟ماکه دیروزیک دانه تدفین داشتیم.اصلا مونده بودیم چطوری بمونیم تا مبتلا نشویم تمام مردم بجزمن وشوهرم وبرادرشوهرم ماسک نزده بودیم.
طیبه ، تی تی سلام عمه جانم
حق با شماست حرم تعطیل نشود اما عقل مردم هم نباید تعطیل بشود
امروز خوندم که یه گروه بیمار دیابتی ولیچیر نشین را از شهر مقدس مشهد در حالیکه ماسک روی صورتشان بوده به صورت اردوی زیارتی به حرم بانو آورده اند
در عجبم از مغزهای زنگ زده


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

دانلود آهنگ
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات