پاك ترین احساس من تو هستی بهترین هایم رابه تو می بخشم بدون توقع بدون چشمداشت
درباره وبلاگ


من طیبه هستم
صبورانه در انتظار زمان بمان. هرچیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب كند، درختان، خارج از فصل خود میوه نمی دهند.
می تونم بگم بهترین سال زندگیم بود سال90. سالی كه با تحمل اضطرابهای شدید ،سالی كه بهترین سال زندگیم شد و بالاخره خداوند هدیه ازدواج من و بابای نیكان رو داد. فكر می كنید چی بود؟
بله خب نیكان ریزه بود .ما خیلی مطمئن نبودیم اما دكترها یكسره مارو امیدوار می كردند كه این بار ما بچه دار می شیم.اولش تشخیص داده بودند دختره ولی بعد پسر به دنیا اومد .12 آبان ماه 1390 كاكل زری ما كه هفت ماهه بود در تهران به دنیای ما اومد.با چشمهایی درشت،جستجوگر و دهانی باز تا آخر.بهت گفتم خوش اومدی عزیزم قدم بذار توی دلم نه روی چشمم .تموم روزهای خوب من از اون روز شروع شد.
لذت بخشه دیدن بالندگی تو درست مثل ثبت جای پای خودمان در عمقی از برف.بچه نیستی كه گلی غنچه ای.top baby .خوش گریه و با كلاس.نوید لحظاتی خوش .رنگین كمان حتی نه زیباتر و حتی باشكوه تر از رنگین كمان.دل ویران و خسته مان را آباد می كنه عشق این طفل نازنین.دلم جایگاه مهر این پادشه خوبان.ژاله صبحگاهه.چطور قربون صدقه ش نروم آخه.نمی تونم. باید بگم كه خیلی دوستش دارم.خیلی .هرچقدر خسته باشم و گرسنه و تشنه اولین اولویتم نیكانه .منـتت رو هم دارم عزیزم.

هله نومید مباش
چو تورا یار براند
كه نه فردات بخواند
در اگر بر تو ببندد
برو و صبر كن آنجا
كه پس از صبر تو را
او به سر سور نشاند
و اگر بر تو ببندد
همه ره ها و گذر ها
ره دیگر بگشاید
كه كس آن را نداند
ره دیگر بگشاید

خداوندا من از جایگاه خویش در این جهان خرسندم تو هم از من خرسند باش حتی اگر من زیاد هم سپاسگزار نبوده باشم . ضیافتی ست حضور تو در زندگانیم.با فكر حضور تو شادم و در ضیافت شاهانه ات غرقم.خدایا همه چیز گذارست فقط وجود تست كه نامیراست .هر افتادنی كه از سوی تو باشد برخاستنش حتمی ست .من به این حقیقت ایمان دارم كه تو دستم را گرفته ای و من اینك ایستاده ام كه نه...به سوی تو در حركتم.خدایا این اندك نیایش قلبی را ازمن بپذیر. تو در دور دست ها نیستی این منم كه گاها از تو فاصله می گیرم و دور می شوم اما بدان محبوب ترین محبوب قلب شكسته ام تویی.هنوز بغض می كنم،هنوز می گریم،هنوز می خندم،هنوز گاهی دلتنگ می شوم همه اینها نشانه حضور توست ای یگانه زیبا.


دنیــا فقط از بهــر ِ نیکان پای برجا شد

از بهر ِ نیکان جمله هستی نیز برپا شد


مدیر وبلاگ : طیبه ، تی تی
نویسندگان
چهارشنبه 9 بهمن 1398 :: نویسنده : طیبه ، تی تی
مریضی هم نعمته .چرا؟ همه ی خانواده نزدیک مثل خواهر برادرا و مامان به هر حال علیرغم اینکه تو راضی نیستی به زحمت بیفتن ولی میان جهت عیادت و تو چشمت به دیدار خودشون و بچه هاشون که از جونت بیشتر دوست داری روشن میشه.
همیشه تو همه ی مریضی هام خواهرشوهرهام هم (برادرشوهر ندارم) میومدن دیدنم و حتی خیلی وقت ها کنارم از دیدن رنج ها و دردهام حتی رنج های کوچولوم اشک می ریختن ، الان هم مثل این حدود  ۱۹ سال گذشته  ، روابطمون با هم خوبه و حرف و حدیثی نبوده اما این بار هیچکدوم زحمت نکشیدن بیان پیشم و به قول خودشون که واای طیبه شما چقدر بدشانسید و  همش مریضید اما مادرشوهرم خیلی زنگ زده و احوالم رو پرسیده ، این جمله یعنی با پسر خودش حرف زده و احوال منو از اون پرسیده برعکس همیشه که  به حسین می گفت گوشی رو بده طیبه و یا روزای بیمارستان زنگ می زد به گوشی موبایل خودم.
تو دلم مونده بود من هم یه بار از خانواده ی شوهر بنویسم.خخخخخخح 

آخر بهمن عروسی دخترعموی اوناست تو کرج ، راحت می تونم جبران کنم و اذیتشون کنم و نرم کنار مادرشوهرم اینا و برم سر یه میز دیگه ، چون من با همه ی فامیلاشون خیلی رفیقم حتی با اینکه شماره هاشون هم ندارم ولی تو مجالسشون گرم ترین احوالپرسی هاشون با منه اما من همچین اشتباهی نمی کنم، این همه محبت کردن ، حالا یه بار اهمیت بهم ندادن که مهم نیست چون من می دونم سر یه چیز خیلی بیخود یکی از خواهرشوهرا از حسین تلفنی ناراحت شد و البته مقصر مادرشوهرم بود که حرف حسین رو بد به خواهرشوهرم حالی کرده بود و از اونجا که این ۵ خواهر بسیار متحد هستند همه با هم به لج داداششون نیومدن دیدنم، یا یه زنگ نزدن که من بزرگوارم و می بخشم .بالاخره طیبه باید یه فرقی با بقیه داشته باشه(مثلا حق با منه خخخخخخخخ)
اما حقیقتا دنیای دوروزه که آدم از ثانیه ای بعد خبر نداره ارزش ناراحت شدن و ناراحت کردن رو نداره
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 14 بهمن 1398 01:51 ب.ظ
سلام دختر خوبی.
ای وای از مادر شوهر نگو که دلم خونه. به هر سازشون برقصی بازم دیگری هستی.
دلم برای نبکان گلت تنگ شده
طیبه ، تی تی سلام حمیده جانم خوبی .
منم خداروشکر خوبم

مادرشوهر من خوبه .جای حرف نمی ذاره اما تو این مورد بابای نیکان یه مقدار هنگه چون سابقه اینجور روابط بین ما نبوده و یا اینجور حرف زدن خواهر حسین با حسین.
منم دلم برای جوجه های رنگی رنگیت تنگ شده
یکشنبه 13 بهمن 1398 02:10 ق.ظ
خیلی گلی طیبه جان
طیبه ، تی تی فدات شم.
به هرحال من اینجا بدی هامو که نمی نویسم
پنجشنبه 10 بهمن 1398 05:27 ب.ظ
تو بهترین عروس دنیایی
طیبه ، تی تی نه که تو بدی!!!!!!
من معمولیم و معتقدم در هر جریانی مخصوصا خانوادگی باید خیلی روی رفتار و حرکاتت دقت کنی.
البته غیر از موضوع خانوادگی و شغل کلا زود جوگیر و احساساتی میشم که خدارو شکر درباره جوش کردن صدق نمی کنه، درباره ی دوست داشتن صدق می کنه و بیچاره حسین (البته جنبه شو داره) که خیلی از من می شنوه من فلانی رو (همکارهای خانم و آقا ، حالا خانم مهم نیست ولی جنبه داره که آقاها رو هم میگم) خیلی دوست دارم و البته حسین در جواب لبخند می زنه میگه خوش به حال فلانی
پنجشنبه 10 بهمن 1398 09:44 ق.ظ
سلام.ای داد.ماهم 5تا ییم وته تغاریمون داداشمه.خوشبخت دوعالمی جاری نداری.100 خواهرشوهربهترازیک جاری بی خاصیته(خودم)

خدا شمارو واسه هم حفظ کنه
طیبه ، تی تی سلام عمه جان دلبرم
اینا اولیشون حسین هست و پنج تای بعدی دخترند که اولین دختر دقیقا همسن خودم هست و اون و سومین دختر هم شغل قبل از بازنشستگی شما رو دارند و بسیار مهربان و دلسوزند
می بینی عمه جون مادرشوهرم خیلی سال پیش رحمش رو درآورده که دیگه امیدی هم نیست یه برادرشوهر برامون بیاره که یه ذره من و جاری از دست هم حرص بخوریم.
خدا شما و شازده و بقیه عزیزانت رو در پناه نگاه گرم خودش محفوظ بداره
پنجشنبه 10 بهمن 1398 07:16 ق.ظ
پاراگراف اولو ک خوندم گفتم بله . داستان مادرشوهر و خواهر شوهر مثل کرونا ب اینجام رسید . ولی خب خیالم راحت شد ک قصد مقابله ب مثل رو نداری و کار درستی هم می‌کنی . هرچند ک خداییش ما هم میدونیم این سری دیگه چیزی نبوده . دکترم گفته. بلکه خودتم می‌تونستی با دو تا سوزن قفلی و کارد اشپز خونه و... قایله رو ختم کنی .
اگ نیتشون لج درآوردن بوده ک تو با جواب ندادن هم لجشونو در خواهی آورد. اگرم نیتی نداشتن ک خب نداشتن دیگه. تو چرا بخای شروع کننده جنگ باشی
طیبه ، تی تی سلام واتو مهندس
خب اونها که برای یه سرماخوردگی من که طولانی می شد کلی محبت می کردند این برخورد عجیب بود ، ضمنا حتی اگه تماس هم می گرفتند بیمارستان یا همون بیمارستان سری اول که چندروز بستری بودم و بعدش سردردهایی که با هیچی خوب نمی شد (حتی پتیدین و مرفین روزی چندبار) من واقعا توان صحبت یا حتی اعصاب تحمل هیچ آدم اضافه ای جز آبجی صدی خودم رو نداشتم .درد بیش از این حرفا بود، مخصوصا که هیچی هم نمی خوردم .آبجی صدی میگه اون چندروز که بیمارستان بستری بودی تمام در حال هذیان گویی بودی در حالی که تب هم فروکش کرده بود
نه واتوجان چرا لج در بیارم؟به فرض محال اینکه منظورشون درآوردن لج من بوده با این کار فقط به خودم و آرامش خودم لطمه می زنم.
ضمنا آدم نباید بی چشم و رو باشه و تمام ۱۹ سال محبت و احترام متقابل رو با یه اشتباه ساده به باد بده.احترام هرکس دست خودشه
پنجشنبه 10 بهمن 1398 12:59 ق.ظ
از بس خوش قلبى
طیبه ، تی تی به نظرم عاقلانه ترین روش زندگی هست.نظر لطفته عزیزم
پنجشنبه 10 بهمن 1398 12:31 ق.ظ
سلام.با بخشیدنشون شرمنده اشان می کنی.
چقدر خوب کی می ایی کرج.انشالله همدیگه رو می بینیم.آدرسو برات می فرستم.
طیبه ، تی تی سلام عزیزم.کرج میاییم ولی هنوز نمی دونم بعد از جشن می مونیم یا نه.خونه یکی از خواهرشوهرها کرج هست ولی نمیشه که همه مون با همسرامون به اضافه بچه هامون به اضافه ی مامان بابای حسین بعد از جشن بریم اونجا.البته خونه ی سه تا عمو و یه عمه و چندتا پسرعموهای حسین کرج هست ولی گمون نکنم هیچ کدوم بریم خونه شون بمونیم.
تاریخ عروسی ۲۴ بهمن هست و من عروس و مادرش هم دوست دارم
اگه قسمت باشه خیلی خوشحال میشم ببینمت
چهارشنبه 9 بهمن 1398 10:53 ب.ظ
ای جیگر شما رو برم که اینقدر مهربون و با گذشتی ..
کیف کردم ...

آره واقعا راست میگی طیبه جان
دنیایی که یه دقیقه دیگه معلوم نیست چه خبره ارزش تلافی کردن نداره ..

میدونستم خیلی گلی ولی نه اینقدر..
مراقب خودت و مهربونیات باش...
طیبه ، تی تی نگین جان در واقع اصلا چیزی که به من مربوط باشه اتفاق نیفتاده، فقط فکر می کنم که به اشتباه گمون می کنند احتمالا من اون مطلب رو به داداششون گفتم در صورتی که اون روزها من خیلی بدحال تر از این حرفا بودم
ممنونم عزیزم.نگاه پر مهر تو به نوشته های من باعث برداشت مثبتت از من میشه عزیزم.ممنون


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

دانلود آهنگ
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات