پاك ترین احساس من تو هستی بهترین هایم رابه تو می بخشم بدون توقع بدون چشمداشت
درباره وبلاگ


من طیبه هستم
صبورانه در انتظار زمان بمان. هرچیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب كند، درختان، خارج از فصل خود میوه نمی دهند.
می تونم بگم بهترین سال زندگیم بود سال90. سالی كه با تحمل اضطرابهای شدید ،سالی كه بهترین سال زندگیم شد و بالاخره خداوند هدیه ازدواج من و بابای نیكان رو داد. فكر می كنید چی بود؟
بله خب نیكان ریزه بود .ما خیلی مطمئن نبودیم اما دكترها یكسره مارو امیدوار می كردند كه این بار ما بچه دار می شیم.اولش تشخیص داده بودند دختره ولی بعد پسر به دنیا اومد .12 آبان ماه 1390 كاكل زری ما كه هفت ماهه بود در تهران به دنیای ما اومد.با چشمهایی درشت،جستجوگر و دهانی باز تا آخر.بهت گفتم خوش اومدی عزیزم قدم بذار توی دلم نه روی چشمم .تموم روزهای خوب من از اون روز شروع شد.
لذت بخشه دیدن بالندگی تو درست مثل ثبت جای پای خودمان در عمقی از برف.بچه نیستی كه گلی غنچه ای.top baby .خوش گریه و با كلاس.نوید لحظاتی خوش .رنگین كمان حتی نه زیباتر و حتی باشكوه تر از رنگین كمان.دل ویران و خسته مان را آباد می كنه عشق این طفل نازنین.دلم جایگاه مهر این پادشه خوبان.ژاله صبحگاهه.چطور قربون صدقه ش نروم آخه.نمی تونم. باید بگم كه خیلی دوستش دارم.خیلی .هرچقدر خسته باشم و گرسنه و تشنه اولین اولویتم نیكانه .منـتت رو هم دارم عزیزم.

هله نومید مباش
چو تورا یار براند
كه نه فردات بخواند
در اگر بر تو ببندد
برو و صبر كن آنجا
كه پس از صبر تو را
او به سر سور نشاند
و اگر بر تو ببندد
همه ره ها و گذر ها
ره دیگر بگشاید
كه كس آن را نداند
ره دیگر بگشاید

خداوندا من از جایگاه خویش در این جهان خرسندم تو هم از من خرسند باش حتی اگر من زیاد هم سپاسگزار نبوده باشم . ضیافتی ست حضور تو در زندگانیم.با فكر حضور تو شادم و در ضیافت شاهانه ات غرقم.خدایا همه چیز گذارست فقط وجود تست كه نامیراست .هر افتادنی كه از سوی تو باشد برخاستنش حتمی ست .من به این حقیقت ایمان دارم كه تو دستم را گرفته ای و من اینك ایستاده ام كه نه...به سوی تو در حركتم.خدایا این اندك نیایش قلبی را ازمن بپذیر. تو در دور دست ها نیستی این منم كه گاها از تو فاصله می گیرم و دور می شوم اما بدان محبوب ترین محبوب قلب شكسته ام تویی.هنوز بغض می كنم،هنوز می گریم،هنوز می خندم،هنوز گاهی دلتنگ می شوم همه اینها نشانه حضور توست ای یگانه زیبا.


دنیــا فقط از بهــر ِ نیکان پای برجا شد

از بهر ِ نیکان جمله هستی نیز برپا شد


مدیر وبلاگ : طیبه ، تی تی
نویسندگان
دوشنبه 2 دی 1398 :: نویسنده : طیبه ، تی تی
کلاس نیکان اینا قرار بود یک شنبه صبح ساعت 11 یلدایی داشته باشند که یک شنبه مدارس اینجا تعطیل شد  و موکول شد به امروز ساعت 11.من هم جزء مامان های نسبتا فعال تشریف بردم دبستان و چیلیک چیلیک عکس گرفتم .

ماشالا به این آموزگارهای دبستان،جدی باید حوصله داشته باشند.برادر گل من آموزگار ابتداییه و سال آخر کارش هست مثل آموزگار نیکان اینا .اتفاقا ما همیشه از حوصله و صبر داداش متعجبیم  و البته خانومش میگه زیادی ریلکسه و البته تر که خانومش هم دبیره (گاهی هم معاون دبیرستان) و معمولا خانومش در حال جوش کردنه و از این لحاظ اصلا از داداش راضی نیست.

اینا رو نوشتم یادم افتاد من هم در مقایسه با بابای نیکان ریلکسم و اون جوشیه .زود جوش می کنه ،برای برقراری نظم تو خونه خیلی حرص می خوره تا جایی که گاهی میگم نکنه همکارم نیست و نظامیه ،دیکتاتور منش هست ولی چون من خیلی از سر و صدا و دعوا می ترسم و هرچی میگه منم میگم چشم ، روابطمون با هم خیلی خوبه

البته من روش خودم رو ترجیح میدم به اینکه زن نق نقویی و جیغ جیغویی باشم و به چیزایی که می خوام برسم.یعنی من دوست دارم ضعیفه و مظلومه باشم ،حالا خدائیش بابای نیکان هم ظالم و گرگ نیست ولی در مقایسه با من اون هم نق نقوئه و هم بسیار منظم و هم جوشی که صد البته خودش سریع پشیون میشه و من هم به روی خودم نمیارم که ناراحت شده بودم ازش(چقدر از خودم تعریف کردما خخخخخخ)


از دیروز خودم شروع کردم به تمرین گیتار،نیکان یاد می گیره اما وقت برای تمرین نمی ذاره از طرفی دوست داره کلاس گیتار رو ادامه بده  و من نمی دونم چه روش تشویقی یا تنبیهی براش در نظر بگیرم .البته اگه بابای نیکان اجازه می داد دو روز از تی وی محرومش کنم یا شبکه ورزش رو از تی وی حذف کنم خیلی عالی می شد .من مطمئنم این همه ساعت تماشای تی وی جالب نیست و این حجم عشق ورزی به فوتبال به نیکان با احساس من ضربه می زنه بس که به برد و باخت ها واکنش نشون میده و حرص می خوره


هرچی تنبک رو مطمئن بودم زیاد پیشرفت نمی کنم اما درباره گیتار امید بیشتری به خودم دارم.45 ساله هم خودتونید،من فقط 28 سالمه شایدم کمتر.


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

دانلود آهنگ
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic