پاك ترین احساس من تو هستی بهترین هایم رابه تو می بخشم بدون توقع بدون چشمداشت
درباره وبلاگ


من طیبه هستم
صبورانه در انتظار زمان بمان. هرچیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب كند، درختان، خارج از فصل خود میوه نمی دهند.
می تونم بگم بهترین سال زندگیم بود سال90. سالی كه با تحمل اضطرابهای شدید ،سالی كه بهترین سال زندگیم شد و بالاخره خداوند هدیه ازدواج من و بابای نیكان رو داد. فكر می كنید چی بود؟
بله خب نیكان ریزه بود .ما خیلی مطمئن نبودیم اما دكترها یكسره مارو امیدوار می كردند كه این بار ما بچه دار می شیم.اولش تشخیص داده بودند دختره ولی بعد پسر به دنیا اومد .12 آبان ماه 1390 كاكل زری ما كه هفت ماهه بود در تهران به دنیای ما اومد.با چشمهایی درشت،جستجوگر و دهانی باز تا آخر.بهت گفتم خوش اومدی عزیزم قدم بذار توی دلم نه روی چشمم .تموم روزهای خوب من از اون روز شروع شد.
لذت بخشه دیدن بالندگی تو درست مثل ثبت جای پای خودمان در عمقی از برف.بچه نیستی كه گلی غنچه ای.top baby .خوش گریه و با كلاس.نوید لحظاتی خوش .رنگین كمان حتی نه زیباتر و حتی باشكوه تر از رنگین كمان.دل ویران و خسته مان را آباد می كنه عشق این طفل نازنین.دلم جایگاه مهر این پادشه خوبان.ژاله صبحگاهه.چطور قربون صدقه ش نروم آخه.نمی تونم. باید بگم كه خیلی دوستش دارم.خیلی .هرچقدر خسته باشم و گرسنه و تشنه اولین اولویتم نیكانه .منـتت رو هم دارم عزیزم.

هله نومید مباش
چو تورا یار براند
كه نه فردات بخواند
در اگر بر تو ببندد
برو و صبر كن آنجا
كه پس از صبر تو را
او به سر سور نشاند
و اگر بر تو ببندد
همه ره ها و گذر ها
ره دیگر بگشاید
كه كس آن را نداند
ره دیگر بگشاید

خداوندا من از جایگاه خویش در این جهان خرسندم تو هم از من خرسند باش حتی اگر من زیاد هم سپاسگزار نبوده باشم . ضیافتی ست حضور تو در زندگانیم.با فكر حضور تو شادم و در ضیافت شاهانه ات غرقم.خدایا همه چیز گذارست فقط وجود تست كه نامیراست .هر افتادنی كه از سوی تو باشد برخاستنش حتمی ست .من به این حقیقت ایمان دارم كه تو دستم را گرفته ای و من اینك ایستاده ام كه نه...به سوی تو در حركتم.خدایا این اندك نیایش قلبی را ازمن بپذیر. تو در دور دست ها نیستی این منم كه گاها از تو فاصله می گیرم و دور می شوم اما بدان محبوب ترین محبوب قلب شكسته ام تویی.هنوز بغض می كنم،هنوز می گریم،هنوز می خندم،هنوز گاهی دلتنگ می شوم همه اینها نشانه حضور توست ای یگانه زیبا.


دنیــا فقط از بهــر ِ نیکان پای برجا شد

از بهر ِ نیکان جمله هستی نیز برپا شد


مدیر وبلاگ : طیبه ، تی تی
نویسندگان
پنجشنبه 21 آذر 1398 :: نویسنده : طیبه ، تی تی
می دونم که این روزا حال دل خیلی ها خوش نیست و این ناراحتی من خیلی مسخره ست اما چه کنم که کاری ازم برنمیاد برای خوب کردن حال دل همون خیلی ها  و ضمنا  نمی تونم برای اضافه شدن وزنم ناراحت نباشم و نمی تونم که رعایت کنم و کمتر میل کنم.
سال گذشته همین روزا تازه تزریقات ریتوکسی مپ من تموم شده بود و هنوز گونه هام درد می کرد، صورتم درد می کرد و درشبانه روز ۴ ساعت هم خوابم نمی برد  که بعدش هم دیگه کم کم توان خوردن رو از دست دادم  تا همین چندماه پیش که شده بودم ۴۷-۴۶  کیلو و اندازه ی جوجه شده بودم و چقدر اذیت شدم 
خب با این مقدمه بازم روم میشه بگم که دوباره ناراحتم و نمی دونم چرا نمیرم پیش دکتر نیره ، چرا وقت نمیذارم آخه؟ باید برم و بگم بازم داروهاش اثر اشتهاآوری زیاد دارن و من خیلی ناراحتم ، هرچی بیشتر  سعی می کنم کمتر بلمبونم کمتر نتیجه میگیرم.این چه وضعشه؟چرا من نرمال نمیشم.امشب که رفتم روی وزنه  و عدد ۶۰ رو دیدم متوجه شدم چرا پالتوم تنگ شده؟خدایا می دونم مردم دردهای خیلی مهمتر و اولویت دارتری دارند ، اصلا خودم هم دردهای مهم تری دارم ولی این سه کیلویی که دوستش ندارم و در شکم من قلمبه شده بیشتر از دردهام اذیتم می کنه.
برم یه چای بعد از شام دم کنم بدم به آقا که کمتر نق بزنم.
شما شاهد باشید من اگه با چای شیرینی و شکلات و سوهان و ... خوردم خرهستم.آره خودم رومیگم.طیبه آدم شو لطفا و جلوی زیاده روی  در خوردنت رو بگیر
از دوستانی که در این پست طیبه را دعوا و یا سرزنش کنند به شدت قدردانی میکنم.طیبه رو دعواش کنید شاید بهش برخورد و آدم شد و کمتر بلعید.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 22 آذر 1398 08:50 ق.ظ
خانم لوس لوسی قدت بلنده و این عدد 60 واقعا برازنده قدت هست. و حتی تا 5 کیلو دیگه جا داری.
پس تا اینجارو خیالت راحت باشه. هوای سرد و زمستون هم که میل به شیرینی جات طبیعیه. چون اشتهات زیاد شده میتونی جایگزین کنی مواد غذایی رو. آجیل جات و کشمش و تخمه رو تقریبا جایگزین کیک و شکلات و سوهان و بقیه کن و با اوناها خودتو سیر کن.

طیبه ، تی تی ونوس عسلی فکر می کنی قدم چنده؟۱۶۲ و یا با بعضی متراژها ۱۶۳
ونوسی ۵۷ خیلی خوب بود و راضی بودم.اگه داروهام رو نخورم باید ۲۴ ساعت سردرد بکشم و اگه داروهامو بخورم این میشه وضعم.اگه بدونم ۶۰ می مونم عب نداره ولی می دونم رو به رشدم.عین خرس شده شکمم تازه ممکنه دوباره دیابت بگیرم
عزیزم تخمه چاق می کنه نمی دونستی؟
مم باید برم پیش دکتر نیره ذکایی دوباره
جمعه 22 آذر 1398 01:13 ق.ظ
عزیزم بیام بزنمت
نه تازه خوشگل وتو دل برو شدی
خودتو دوست داشته باش مگرنه ۷۰کیلو میشی
طیبه ، تی تی خب واقعیته صورت قشنگ تر میشه اما شکم زشت تر میشه
ممنونم از لطفت.
خودم رو دوس دارم با وزن۵۷ و بعید می دونم بتونم کم کنم.خدا کنه اضافه نکنم
فرشته جان ماه و قشنگم ۷۰ رو هم در کارنامه ی اعمالم دارم.بره و برنگرده


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

دانلود آهنگ
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات