پاك ترین احساس من تو هستی بهترین هایم رابه تو می بخشم بدون توقع بدون چشمداشت
درباره وبلاگ


من طیبه هستم
صبورانه در انتظار زمان بمان. هرچیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب كند، درختان، خارج از فصل خود میوه نمی دهند.
می تونم بگم بهترین سال زندگیم بود سال90. سالی كه با تحمل اضطرابهای شدید ،سالی كه بهترین سال زندگیم شد و بالاخره خداوند هدیه ازدواج من و بابای نیكان رو داد. فكر می كنید چی بود؟
بله خب نیكان ریزه بود .ما خیلی مطمئن نبودیم اما دكترها یكسره مارو امیدوار می كردند كه این بار ما بچه دار می شیم.اولش تشخیص داده بودند دختره ولی بعد پسر به دنیا اومد .12 آبان ماه 1390 كاكل زری ما كه هفت ماهه بود در تهران به دنیای ما اومد.با چشمهایی درشت،جستجوگر و دهانی باز تا آخر.بهت گفتم خوش اومدی عزیزم قدم بذار توی دلم نه روی چشمم .تموم روزهای خوب من از اون روز شروع شد.
لذت بخشه دیدن بالندگی تو درست مثل ثبت جای پای خودمان در عمقی از برف.بچه نیستی كه گلی غنچه ای.top baby .خوش گریه و با كلاس.نوید لحظاتی خوش .رنگین كمان حتی نه زیباتر و حتی باشكوه تر از رنگین كمان.دل ویران و خسته مان را آباد می كنه عشق این طفل نازنین.دلم جایگاه مهر این پادشه خوبان.ژاله صبحگاهه.چطور قربون صدقه ش نروم آخه.نمی تونم. باید بگم كه خیلی دوستش دارم.خیلی .هرچقدر خسته باشم و گرسنه و تشنه اولین اولویتم نیكانه .منـتت رو هم دارم عزیزم.

هله نومید مباش
چو تورا یار براند
كه نه فردات بخواند
در اگر بر تو ببندد
برو و صبر كن آنجا
كه پس از صبر تو را
او به سر سور نشاند
و اگر بر تو ببندد
همه ره ها و گذر ها
ره دیگر بگشاید
كه كس آن را نداند
ره دیگر بگشاید

خداوندا من از جایگاه خویش در این جهان خرسندم تو هم از من خرسند باش حتی اگر من زیاد هم سپاسگزار نبوده باشم . ضیافتی ست حضور تو در زندگانیم.با فكر حضور تو شادم و در ضیافت شاهانه ات غرقم.خدایا همه چیز گذارست فقط وجود تست كه نامیراست .هر افتادنی كه از سوی تو باشد برخاستنش حتمی ست .من به این حقیقت ایمان دارم كه تو دستم را گرفته ای و من اینك ایستاده ام كه نه...به سوی تو در حركتم.خدایا این اندك نیایش قلبی را ازمن بپذیر. تو در دور دست ها نیستی این منم كه گاها از تو فاصله می گیرم و دور می شوم اما بدان محبوب ترین محبوب قلب شكسته ام تویی.هنوز بغض می كنم،هنوز می گریم،هنوز می خندم،هنوز گاهی دلتنگ می شوم همه اینها نشانه حضور توست ای یگانه زیبا.


دنیــا فقط از بهــر ِ نیکان پای برجا شد

از بهر ِ نیکان جمله هستی نیز برپا شد


مدیر وبلاگ : طیبه ، تی تی
نویسندگان
چهارشنبه 20 آذر 1398 :: نویسنده : طیبه ، تی تی

امروز دوباره مدارس استان رو تعطیل کردند (به علت پیشگیری از شیوع آنفلوآنزا) .آغا اشتباه کردم دیروز ساعت سه عصر که متوجه شدم به نیکان گفتم چون باعث شد که کلا بی خیال تکالیفش بشه و بگه حالا سه روز تعطیلیم.از طرفی هم قبلش به اجبار از من بله گرفته بود که ببرمش سینما و دیروز گفت مامان تا این سینمایی های مخصوص بچه ها و نوجوان ها تموم نشده بریم ببینیم .بهش گفتم پس برگشتنی بشین سر تکالیفت که گفت چشم و قول داد

دوست داشت بریم سراغ  محمدعلی همکلاسیش و با هم فیلم ببینیم که جور نشد بعدش گفت بردیا هم خوبه که بردیا هم جور نشد و در نهایت خودمون دوتایی رفتیم به سینما تربیت درپیت و بیخودی  و نیکان فیلم بنیامین رو دید و من سرم تو گوشی بود و گاهی هم یه نگاه به فیلم مینداختم.بنیامین که تموم شد نوبت اکران منطقه پرواز ممنوع بود که آقا دوست داشتند بمونیم و اون رو هم ببینیم که با مخالفت مادر مواجه شد .
وقتی هم برگشتیم نشست پای تی وی و فوتبال و دوباره فوتبال و ....تا ساعت 11 شب که پای فوتبال خوابش برد .دیشب گفته بود امشب آزادم بذار فردا که باهات میام اداره حتما تکالیفم رو می نویسم و می خونم و البته که این هم به واقعیت تبدیل نشد چون از وقتی رسیدیم اداره خوابش برد و از ساعت ده و نیم بیدار شد  با گوشی من فیلم سینمایی ماشین ها رو دید  و الان هم یه فیلم  دیگه می بینه

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 22 آذر 1398 01:15 ق.ظ
تازه میتواد پسر من بشه ببین من چی میکشم از دستش
انروز ما هم بلیط منطقه پرواز ممنوع داشتیم ولی نرفتیم به همین اندازه تنبل
طیبه ، تی تی من که عاشق پسرکت هستم
من دلم نیومد نبرمش و همش می ترسیدم تو سینما با محیط بسته از کسی آنفلوآنزا بگیره چون ایمنیش خیلی پایینه که من سعی می کنم مرکبات به خوردش بدم.خیلی تو خوردن تنبله
من مطمئنم برای فیلم منطقه پرواز ممنوع هم منو می کشونه سینما
چهارشنبه 20 آذر 1398 04:15 ب.ظ
خوبه ک من بچه ندارم.والا تو اینجور مواقع تنها راه حل تربیتی ک بذهنم میرسه خشنه
طیبه ، تی تی وای نگو تو رو خدا
خشونت ممنوع
بچه داشتن خیلی خوبه


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

دانلود آهنگ
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات